Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Aplikace založené na umělé inteligenci kladou stále větší nároky na hardware. NVIDIA je se svými grafickými čipy v této oblasti nesporným lídrem. Akcie se dokázaly rychle zotavit z propadu, který je v dubnu dostal pod hranici EMA-50.

NVIDIA zůstává velmocí v sektoru polovodičů. Navzdory silnému růstu má akcie stále potenciál. Specialista na čipy bude v roce 2024 zřejmě nadále upevňovat své vedoucí postavení na trhu. Společnost plánuje zveřejnit svá čísla za první čtvrtletí 22. května 2024. Očekávání jsou odpovídajícím způsobem vysoká, což znamená, že čtvrtletní údaje budou mít pravděpodobně obrovský dopad na ceny akcií. V blízké budoucnosti bychom mohli být svědky proražení na novou rekordní úroveň. Pokud naopak společnost NVIDIA investory zklame, lze očekávat výprodej.

Konsolidace z posledních dní by mohla brzy skončit a vést k proražení hranice 960 USD. Stop-loss umístíme těsně pod poslední krátkodobé minimum.

Akcie NVIDIA: Vstupní signál
Graf akcie NVIDIA
Cenový graf NVDA. Zdroj: Trader Workstation (22. 5. 2024)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart