Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Americký výrobce softwaru a hardwaru Oracle se v polovině června mohl pochlubit dobrými čtvrtletními výsledky. Očekávání analytiků byla jasně překonána jak z hlediska zisků, tak na straně obratu. Po raketovém růstu ceny si akcie zaslouženě oddechla.

Vyhlídky skupiny do konce roku 2023 byly v poslední době obzvláště přesvědčivé. To do značné míry vyvolalo euforii u investorů a mělo by to vést k dalšímu růstu v následujících týdnech a měsících. Současná prozatímní konsolidace by mohla skončit proražením nad hranici 118,06 USD.

Nastavení je jasné. Nad hranicí 118,10 USD je možné nakoupit. Důležité by bylo, aby se při proražení výrazně zvýšil obchodní objem. Ideální by byl skok nad hranici 10 milionů. Stoploss je možné umístit pod poslední střednědobé minimum.

Akcie Oracle: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Oracle
Cenový graf ORCL. Zdroj: Trader Workstation (23. 8. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart