Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Randstad je jednou z největších personálních společností na světě, která poskytuje služby zprostředkování zaměstnanců na dočasné nebo trvalé pozice. Dlouhodobý pokles ceny trvající od května nedávno patrně dorazil ke svému konci.

Zejména velké technologické společnosti v poslední době omezily počty zaměstnanců, které najímaly v době COVID-19. Zaměstnavatelé však stále bojují o nejlepší talenty a přestavují své týmy pro budoucí časy. Akcie personální společnosti již vytvořily vyšší minima. Vytvoření nového vyššího maxima by nám poskytlo nákupní signál. V případě falešného proražení by však medvědi mohli rychle zamířit zpět do oblasti květnového minima.

Pro dlouhý vstup si v našem scénáři počkáme na cenu nad 49,60 EUR. Stop-loss můžeme umístit pod úroveň EMA-20. V ideálním případě by se celkový trh měl současně opět posunout směrem nahoru.

Akcie Randstad: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Randstad
Cenový graf RAND. Zdroj: Trader Workstation (12. 7. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Profituje z klesajících cen

Akciový trh nejde vždy nahoru. Období se zvýšenou volatilitou a poklesem cen se objevují často. Investiční účet prostřednictvím LYNX vám umožní vedle nákupu akcií také spekulovat na pokles trhu a otevírat krátké pozice (prodej na krátko). Zjistěte více na: Short selling

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart