Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Rheinmetall profituje z vysoké poptávky po vojenské technice v důsledku globálního geopolitického napětí. Společnost je hlavním dodavatelem nejmodernější vojenské techniky pro mnoho států po celém světě. Poptávka po munici, tancích a dalších produktech největší německé obranné společnosti v poslední době signifikantně vzrostla, což se pozitivně odrazilo na ceně akcií.

Zbrojní společnost je průkopníkem celého odvětví, a proto by neměla být ignorována. Rheinmetall profituje ze současných konfliktů na Ukrajině a na Blízkém východě. Německá společnost je vyhledávaným partnerem v oblasti obrany a bezpečnosti. Rheinmetall je na cestě stát se evropským obranným gigantem. Čísla za 1. čtvrtletí ze 14. května 2024 rozhodnou o tom, zda bude cenová rally pokračovat.

Dlouhou pozici otevřeme, pokud cena překoná maximum ze 7. května. Stop-loss umístíme pod minimum téže svíčky.

Akcie Rheinmetall: Vstupní signál
Graf akcie Rheinmetall
Cenový graf RHM. Zdroj: Trader Workstation (15. 5. 2024)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart