Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Vonovia je realitní společnost, která se specializuje na správu soukromých bytů. Cena akcií v poslední době prudce klesla kvůli vysokým úrokovým sazbám. To zřejmě vedlo u investorů na trhu s bydlením k opatrnosti. Od února do konce března klesla cena akcií společnosti Vonovia téměř o polovinu.

Oživení v realitním sektoru minulý týden nadále nabíralo na obrátkách. Akcie společnosti Vonovia se minulou středu dokonce dostaly na vrchol indexu DAX. Akcie pokračují v růstu poté, co se dostaly nad hranici 20 EUR.

Při ceně nad 21,45 EUR by bylo možné otevřít dlouhou pozici a zajistit ji těsně pod 20,50 EUR. Defenzivnější investoři mohou pozici otevřít až při ceně nad 21,67 EUR.

Akcie Vonovia: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Vonovia
Cenový graf VNA. Zdroj: Trader Workstation (25. 7. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart