Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 
 

BASF je přední světová chemická společnost, která má jedno z nejrozsáhlejších produktových portfolií v oblasti průmyslových chemikálií. Produkty společnosti mají využití v automobilovém, elektrotechnickém, chemickém a stavebním průmyslu. Dále také v zemědělském sektoru, farmaceutickém sektoru a při těžbě ropy a zemního plynu. Poté, co se od začátku roku trend pohyboval do strany, cena akcie v únoru rapidně klesla.

Společnost se potýká s rostoucími cenami komodit a energií. Vzhledem k nejistotám spojeným s válkou na Ukrajině jsou rizika pro chemický podnik v současnosti nevyčíslitelná. EMA-20 bude pravděpodobně nadále fungovat jako silná rezistence. Pokud dojde ke zpřísnění sankcí, lze očekávat další pokles ceny akcií.

Pokud se trend odrazí od EMA-20 směrem dolů, můžeme otevřít krátkou pozici. Stop-loss umístíme nad maximum konsolidačního pohybu. Pokud by akcie mezitím posílila nad EMA-20, nastavení stornujeme.

 
akcie BASF a plán obchodu na stranu short
Cenový graf akcie BASF

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 25 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart