Pokud výrobce grafických čipů Nvidia patřil v posledních letech k velkým výhercům na burze Nasdaq, od září 2018 nejsou vyhlídky moc růžové. Akcie od loňského roku ztratily více než 50 % své hodnoty. Také v květnu trend prudce klesl a medvědi drží kormidlo pevně v ruce.

Technická odezva nedávných obchodních dnů nyní dosáhla 20denní linie. Zde byla v pondělí vytvořena zpětná svíčka, která již mohla naznačovat možný konec tohoto vzestupného pohybu. Pokud si medvědi chtějí udržet svou nadvládu, pak musí znovu stlačit plyn. To by byla naše krátká příležitost.

Krátké pozice mohou být otevřeny pod low cenou z pondělí, zatímco stop-loss je umístěn nad high cenou odražení. V současné době by to měl být stop-loss umístěn v grafu nad cenou 151,00 USD. Je možné, že se trend dostane až k ceně 125 USD a možná i níže.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart