Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Hodnota akcií předního světového poskytovatele lékařského vybavení a laboratorní diagnostiky klesla během půl roku zhruba o 1,8 %. V posledních dnech se býkům nepodařilo překonat klouzavé průměry. Spolu s celkově pesimistickou situací na trhu můžeme očekávat další pokles.

 Firma minulý rok dokázala navýšit tržby i zisk o několik desítek procent. Společnosti Siemens Healthineers se současné sankce proti Rusku prakticky nedotýkají, protože lékařská technologie je výslovně vyňata z opatření. Přesto technický výhled vypadá nevalně.

Kupní signál i stop-loss jsou založeny na mantinelech nedávného bočního pohybu. Cenovým cílem je minimum z 8. března. Pokud cena před otevřením pozice překoná hranici 58 EUR, nastavení stornujeme.

Vstupní signál do short pozice akcie SHL
Cenový graf akcie SHL

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 25 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart