Evropský bankovní svět je dlouhodobě ve špatném stavu a akcie z tohoto odvětví jsou v posledních měsících slabé. Přestože Deutsche Bank byla prozatím schopna ukončit dlouhodobější slabou fázi, ve střednědobém horizontu se v grafu nachází rozhodující bod. Vzestupná trendová linie je v současné době opět testována.

Pravděpodobnost, že uvedená trendová linie bude brzy přerušena, je poměrně vysoká. DAX v posledních týdnech prudce vzrostl a Deutsche Bank se sotva pohnula. Vidíme zde relativní slabost. Podpora je nyní testována již počtvrté, a pokud bude proražena, je to jasný prodejní signál.

Krátká pozice může být otevřena na ceně 6,50 EUR. Stop-loss umístíme ideálně těsně nad vrchol z posledních obchodních dní. Přesnou cenu tedy v tuto chvíli nelze říct – dočasně ji umístíme na cenu 7,01 EUR.

Deutsche Bank (DBK) - pokyny

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart