Wisdomtree Physical Palladium
Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.

Autorizovaní účastníci trhu vydávají a splácejí cenné papíry WisdomTreePhysical palladium dodáním nebo nákupem palladia, které splňuje přísné požadavky „Good Delivery Rules“, stanovené London Platinum and Palladium Market (LPPM). ETC nám umožňuje velmi bezpečně a snadno profitovat z vývoje ceny palladia.

Proražení ceny 213 EUR by nám poskytlo atraktivní signál k otevření dlouhé pozice. Stop-loss lze umístit pod polovinu poslední medvědí svíčky nebo až pod cenu 200 EUR.

 

Wisdomtree Physical Palladium

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ikona LYNX newsletteru Breakout Trader

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart