Swingové obchodování, díl č.1: jak správně přistupovat ke swing tradingu

V tomto webináři se dozvíte:

První ze série webinářů profesionálního tradera a zkušeného mentora Tomáše Hykela věnované swingovému obchodování. Série je zaměřena velmi prakticky. Její shlédnutí vám představí nový přístup, který následně budete moci používat a rozvíjet.

Při swingovém obchodování tradeři drží instrument alespoň přes noc, někdy i několik dnů. Tomáš ve svém přístupu využívá dlouhodobých trendů a díky analýze trhů pomocí Market Profile je schopen nacházet anomálie, ve kterých otevírá pozice – nejraději do směru trendu, protože „trend is your friend“.

Výhodou SWINGového obchodování je jeho časová nenáročnost – stačí párkrát za týden analyzovat trhy a upravit pokyny v platformě. S využitím ohraničených příkazů v LYNX TRADING platformě a mobilní aplikace je to ideální způsob, jak začít s tradingem jako s koníčkem, nebo part time.

Během webináře se dozvíte následující:

  • specifika swing obchodování
  • příprava swing obchodů
  • systém práce u swing obchodování
  • používané nástroje

Diváci webinářů budou mít možnost zúčastnit se zdarma živého semináře Jak obchodovat na FX trzích v období vyšší a nižší volatility? s Tomášem Hykelem. Seminář se uskuteční 19.9. v Praze. Více informací obdržíte e-mailem po skončení webináře.


Nadcházející webináře

Mohly by vás také zajímat tyto webináře: