Junior Account Manager (brigáda)

LYNX je jednou z nejrychleji rostoucích online brokerských společností v Evropě. Na několika trzích již provedl revoluci v online investování díky extrémně nízkým poplatkům, široké nabídce investičních instrumentů a prvotřídní práci s klienty.

Díky dynamickému rozvoji v pražské kanceláři hledá LYNX posily na pozici Account Manager.

Jedná se o pozici, ve které máte příležitost do určité míry si sami stanovit náplň práce, Vaše cíle a jak jich dosáhnout. Aktuálně nehledáme ty, kteří práci pojmou čistě jako pohodový přivýdělek ke studiu, ale lidi, co se chtějí v oboru skutečně něco dozvědět a vzdělat, např. se připravit na další kariéru v bance nebo asset managementu.

Co vyžadujeme?

  • Ochotu se učit
  • Neopakovat chyby (protože nějaké určitě uděláte)
  • Zájem o investování nebo trading (reálné zkušenosti jsou vítány)
  • Schopnost komunikovat s lidmi, pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Různorodé projekty (administrativa, psaní článků a analýz, sales činnosti a odborné poradenství)
  • Časová flexibilita – vhodné pro studenty VŠ
  • Bezplatná příprava a bonus za složení makléřské zkoušky
  • Vzdělávání v českém a anglickém jazyce.
  • Kancelář v centru Prahy (Václavské náměstí).
  • Fixní plat a individuální bonusy