Sales Specialist

LYNX je jednou z nejrychleji rostoucích online brokerských společností v Evropě. Na několika trzích již provedl revoluci v online investování díky kombinaci extrémně nízkých poplatků, široké nabídky investičních instrumentů a prvotřídní práci s klienty.

Díky dynamickému rozvoji v pražské kanceláři hledá LYNX posily na pozici Sales Specialist.

Jedná se o velmi motivační pozici, ve které klademe důraz na inovativnost a proaktivitu. Nečekejte žádné call centrum, jedná se o vytváření a implementaci strategií pro zvýšení efektivity různých procesů. Budete pracovat na několika projektech, ve kterých na začátku obdržíte cíl a bude na Vás, jakou strategii zvolíte k jeho dosažení. Očekávejte, že perfektně porozumíte fungování společnosti a procesů uvnitř. Po zaučení očekáváme, že se budete podílet na budování týmu, který bude exekuovat Vaše strategie.

Co vyžadujeme?

  • Výborné komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce.
  • Silný zájem o investování (reálné zkušenosti jsou vítány).
  • Proaktivitu, inovativnost a pozitivní přístup.
  • Vysoké ambice a snahu posouvat se dále.
  • Vysoké pracovní nasazení a schopnost dotahovat věci do konce.

Co nabízíme?

  • Zodpovědnou pozici s různorodými pracovními úkoly na projektové bázi.
  • Intenzivní vzdělávání v českém a zejména anglickém jazyce.
  • Příležitost profesního růstu v oblasti kapitálových trhů.
  • Dynamické prostředí jedné z nejrychleji rostoucích evropských brokerských společností.
  • Kancelář v centru Prahy (Václavské náměstí).
  • Fixní plat, bonusy a mnoho firemních benefitů.
  • Možnost přechodu na další pozice.
  • Práce na částečný úvazek s flexibilní pracovní dobou a možností brzkého přechodu na HPP.

Jaká je náplň práce?

  • Analýza procesů týkajících se práce s klienty.
  • Vyhledávání a kvantifikace příležitostí vyšší monetizaci poskytovaných služeb.
  • Tvorba a exekuce strategií na základě stanovených cílů.
  • Komunikace s klienty.
  • Podpora seniorních členů týmu.
  • Realizace vlastních nápadů zlepšujících chod společnosti.
  • Mnoho různorodých činností podle schopností, znalostí a zájmů.

V případě zájmu zašlete CV i motivační dopis v angličtině na e-mail info@lynxbroker.cz. Do předmětu  e-mailu napište název pozice.