LYNX Basic:
Moderní platforma pro obchodování v prohlížeči

Obchodujte na burze s webovou platformou LYNX Basic

Přístup na burzu prostřednictvím prohlížeče je rychlá alternativa k běžnému investičnímu softwaru. Díky webové platformě můžete obchodovat z jakéhokoliv zařízení – počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. A to kdykoli a kdekoli. Stačí pouze přístup k internetu. Moderní webtrader LYNX Basic dělá obchodování nejen rychlé a pohodlné, ale i zcela bezpečné pro každého investora i tradera.
Obchodování ve internetovém prohlížeči
Ikona burzy cenných papírů a obchodní platformy LYNX Basic určené pro webové prohlížeče

Obchodujte přímo ve vašem prohlížeči

Chtěli byste obchodovat na různých zařízení bez nutnosti instalace software nebo aplikace na každém z nich? Vyzkoušejte LYNX Basic.

Bezplatná webová obchodní platforma LYNX Basic byla navržena speciálně pro investory a obchodníky, kteří chtějí jednoduché a pohodlné rozhraní bez obětování klíčových funkcí instalované profesionální obchodní platformy.

S LYNX Basic můžete snadno, rychle a bezpečně obchodovat s akciemi, opcemi, futures, měnovými páry, ETF, certifikáty a dalšími instrumenty přímo z internetového prohlížeče. Nemusíte instalovat žádný program do svého počítače.


Webové obchodování s LYNX Basic

Webové obchodování a flexibilní přístup k investičnímu účtu

Platforma LYNX Basic zajišťuje bezpečné obchodování ve všech běžných prohlížečích a maximum flexibility. 

Využití platformy LYNX Basic oceníte v mnoha situacích: pokud neobchodujte vždy na stejném počítači, když vás omezuje firewall nebo pouze když nemáte nainstalovanou platformu Trader Workstation (TWS). Ve všech těchto případech můžete provádět veškeré úkony na svém účtu s platformou LYNX Basic. Nejen začátečníci, ale i zkušení tradeři si oblíbili LYNX Basic, jelikož umožňuje rychlý přehled o účtu, jednoduché zadávání obchodů, řízení portfolia a také pokročilé automatizované analýzy akcií, ať už jste na cestách nebo pouze nemáte přístup ke svému primárnímu zařízení pro obchodování. Platformu LYNX Basic můžete použít ve všech hlavních internetových prohlížečích a také na tabletech a mobilních telefonech. Webtrader je testován a funguje bez potíží na prohlížečích Chrome, Firefox, Safari i Edge. Do platformy se dostanete přihlášením přes SSL zabezpečenou stránku pro přihlášení se stejnými přihlašovacími údaji jako do platformy Trader Workstation a Správy účtu. 

Podporované prohlížeče
firefox firefox
chrome chrome
safari safari
edge edge
Úspěšný trader obchodující forex a futures na tabletu

Výhody platformy LYNX Basic

  • Bezplatná obchodní platforma
  • Nevyžaduje stažení ani instalaci
  • Funguje v mnoha prohlížečích a na mnoha typech zařízení
  • Automaticky generované analýzy akcií a jejich hodnocení
  • Navržení obchodů dle aktuálních úrovní supportu a rezistence
  • Interaktivní grafy s technickými indikátory
  • Přehledné prostředí s jednoduchým ovládáním
  • Stejná nabídka trhů jako v platformě TWS


Platforma pro investory i tradery

Obchodování z prohlížeče pro začátečníky i profesionály

LYNX Basic jsme vytvořili speciálně pro naše klienty, kteří preferují obchodování z prohlížeče. Potřeby zkušených traderů jsme samozřejmě neopomenuli.

LYNX Basic přináší mnohem více než jen náhled do portfolia. Samozřejmostí je snadný a rychlý nákup a prodej cenných papírů. Všechny nezbytné funkce pro úspěšné obchodování jsou dostupné v moderním a uživatelsky přívětivém designu. Začátečníci ocení velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Pokročilí tradeři si oblíbí podrobné analýzy jednotlivých společností včetně zdůraznění aktuálních úrovní supportů a rezistencí. K dispozici je nejen obchodování akcií, ale také snadné a přehledné prostředí pro obchodování opcí a opčních kombinací. Zkrátka LYNX Basic je vhodnou platformou pro začínající investory i zkušené burzovní matadory. Vyzkoušejte si ho sami!

Detail individuálního nastavení obchodní platformy LYNX Basic

Přizpůsobte si domovskou stránku platformy

Speciální funkcí LYNX Basic je možnost přizpůsobení domovské stránky. To vám dává rychlý přehled o vašem portfoliu a umožňuje zobrazit seznam sledovaných akcií a dalších instrumentů. Ihned po spuštění platformy tak získáte náhled na to, co vás nejvíce zajímá. Navíc díky zpravodajství máte přehled o aktuálním dění na světových trzích a možnostech vzdělávání u LYNX.

Tvorba a úprava cenových grafů a indikátorů v obchodní platformě LYNX Basic

Vytvořte si vlastní grafy

V LYNX Basic upravíte a přizpůsobíte grafy tím nejjednodušším způsobem. Pomocí nástroje pro analýzu grafů můžete vytvořit vlastní technickou analýzu přímo v grafu. Graf si můžete také vyjmout do nového okna. Sledujte grafy v reálném čase, přidávejte technické indikátory a obchodujte přímo z grafu. 

Obchodní platforma LYNX Basic a inteligentní automatická technická analýza akcií

Automatická analýza akcií

LYNX Basic za vás provede pokročilou technickou analýzu akcií. Díky této inteligentní analýze získáte nejen přehled o základních indikátorech, ale zobrazíte si i analýzu vývoje ceny akcie za poslední 3, 6 nebo 12 měsíců. Na základě těchto a dalších klíčových údajů se vypočítá krátkodobý a dlouhodobý trend a zhodnotí se i ve srovnání s dalšími společnostmi v daném sektoru. Podle toho akcie získá skóre, které vám pomůže ke zhodnocení aktuální atraktivity akcie. V grafu jsou navíc automaticky zobrazeny aktuální supporty, rezistence a dokonce technické formace. V případě že daná akcie nabízí aktuálně zajímavou příležitost ke zobchodování, nabídne vám platforma vzorový obchod založený na aktuálních cenových úrovních. Analýza akcií nikdy nebyla jednodušší a přehlednější!

Obchodní platforma LYNX Basic a analýza hodnoty a výnosů portfolia

Analyzujte výkon účtu

Zobrazení stavu portfolia a analýza obchodů ve platformě nabízí mnoho možností. Vyberte si časové období a analyzujte v něm vývoj portfolia a obchody: máte dobré výsledky v obchodování s akciemi? Nebo jste lepší v obchodování opcí? Jaké procento vašich transakcí je ziskové a jaký je váš průměrný zisk? Jaká byla vaše maximální ztráta a jak dlouho vám trvalo účet zotavit? LYNX Basic poskytuje odpovědi na tyto a další otázky a dává vám jedinečný přehled o vašem portfoliu.

Detail obchodní platformy LYNX Basic umožňující zadávání opčních kombinací a spreadů

Snadné zadávání opčních kombinací

Chcete obchodovat opční kombinace jako jsou straddle, strangle nebo butterfly, ale jejich zadávání vám přijde příliš složité? LYNX Basic ukončí vaše potíže. Platforma vám umožní obchodovat opční spready a další opční kombinace snadněji, než jste si dokázali představit. Stačí vybrat strategii, parametry opcí a ihned obdržíte cenu této kombinace. Navíc se vám zobrazí graf zobrazující vývoj zisku a ztráty vaší opční kombinace při různých cenách podkladového aktiva. Snadno tak zhodnotíte pravděpodobnost zisku a ztráty vaší strategie. Poté opční kombinaci přenesete jako celek na burzu.


Alternativy LYNX Basic
Obchodní platforma Trader Workstation (TWS) pro obchodování akcií, futures, opcí a dalších instrumentů

Trader Workstation jako profesionální alternativa LYNX Basic

Platforma LYNX Basic je pokročilá a oblíbená aplikace na obchodování na burze. Přesto obchodování z prohlížeče není tak všestranné jako použití profesionální obchodní platformy Trader Workstation (TWS). Tato instalovaná platforma nabízí flexibilnější využití zejména pro náročné tradery. K dispozici je nespočet dalších funkcí jako jsou pokročilé nástroje pro screening trhu, přístup k ratingům analytiků nebo individuální nastavení pro automatizaci vašeho obchodování. Tato platforma je určena pro náročné investory a tradery.

Více o Trader Workstation

Úspěšný investor a klient LYNX obchodující akcie přes mobilní zařízení s aplikací LYNX Trading

Obchodování přes mobilní aplikaci

Jako moderní řešení pro webtrading je LYNX Basic samozřejmě také optimalizován pro použití na mobilních zařízeních jako jsou mobilní telefony a tablety. Nicméně pro pokročilejší obchodování přes mobilní zařízení doporučujeme vysoce funkční obchodní aplikaci. Zaručueí nejmodernější mobilní obchodování pro iPhone, iPad a  zařízení s operačním systémem Android. Při obchodování přes tuto aplikaci máte k dispozici několik profesionálních funkcí ze stejnojmenné instalované platformy. Mimo jiné můžete přistupovat ke specializovaným obchodním nástrojům, synchronizovat data s obchodní platformou nebo nastavovat upozornění na aktuální změny na trhu.

Více o mobilní obchodní aplikaci