Futures poplatky

Obchodování futures přes LYNX

Chcete snadně, levně a efektivně obchodovat futures?

LYNX zajišťuje obchodování futures v rychlé, uživatelsky přívětivé a stabilní obchodní platformě za extrémně nízké poplatky. Přístup na trhy po celém světě zahrnuje obchodování futures na indexy jako e-mini S&P (ES), Dow Jones (YM), Nasdaq (NQ), DAX (FDAX) a další, dále také obchodování futures na ropu, zemní plyn, zlato, stříbro a další komodity. Díky LYNX získáváte přímý přístup na největší světové futures burzy jako CME, CBOT, NYMEX a také na desítky dalších futures burz po celém světě. Nákup i prodej futures je vždy za velmi výhodných podmínek.

LYNX zajišťuje nákup a prodej futures za extrémně výhodných podmínek s podporou špičkových nástrojů. Porovnejte v tabulce níže tarify a výhody obchodování přes LYNX se svým brokerem:

Lynx logo
vs
fio
$ 4 1 future e-mini S&P 500 $ 9,95
€ 3 1 future DAX
$ 4 1 future minikontrakt na pšenici $ 9,95
$ 8 2 futures na stříbro $ 11,90
$ 4 1 future na americké dluhopisy
$ 4 1 future na EUR/USD $ 9,95
$ 3861 Intradenní počáteční marže na e-mini S&P 500
$ 255 Intradenní počáteční marže na minikontrakt kukuřice
$ 1728 Intradenní počáteční marže na minikontrakt zlata
Obchodování futures jedním kliknutím
Obchodování futures z grafu
Obchodování futures podle hloubky trhu
Přímé zadávání spreadů
Zdarma individuální konzultace ke spreadům

Náklady u ostatních společností se vztahují k základním účtům a vychází z veřejně dostupných zdrojů k 1.1.2017. Cílem tabulky je porovnat nabídku jednotlivých společností pro různé typy obchodníků. Ostatní brokerské společnosti mohou nabízet i jiné typy účtů nebo individuálně smluvené podmínky, což může způsobit odlišnost v podmínkách poskytování služeb. Tabulka nesrovnává služby jednotlivých společností kompletně a ve všech ohledech. Pro získání kompletních informací o službách ostatních brokerských společností doporučujeme investorům zkontrolovat webové stránky daných společností před zfinalizováním rozhodnutí o využívání nebo nevyužívání jakýchkoliv služeb.

Předplatné živých dat 

Marginy

Obchodní platforma pro obchodování futures: profesionální nástroje, rychlost a analýza futures

Díky LYNX získávají investoři jeden z nejlepších nástrojů pro obchodování futures – obchodní platformu Trader Workstation a její profesionální nástroje. Obchodní platforma odkrývá investorům téměř neomezené možnosti obchodování s futures.

Nízké maržové požadavky, pokročilé analytické nástroje a extrémně rychlé zadávání a úprava příkazů vytváří optimální podmínky pro každého futures tradera. Náhled do knihy čekajících příkazů odkrývající hloubku trhu a také možnost ochránění pozice pohyblivým stop loss umožňují futures obchodníkům být o krok napřed. Navíc je k dispozici více než 60 dalších inteligentních příkazů.

Pro obchodování futures spreadů má platforma profesionální investiční nástroj SpreadTrader. Z prostředí jediného okna můžete vytvářet a sledovat kalendářní spready a jejich maržový dopad. Samozřejmostí je jejich obchodování z grafu.

Obchodní platforma umožňuje obchodovat futures i mimo burzovní hodiny. Díky stabilitě, jednoduchosti ovládání a pokročilým funkcím obchodní platformy a individuálnímu přístupu ke každému klientovi se LYNX rychle stane oblíbeným partnerem každého investora.

Výhody obchodování futures přes LYNX:

  • Extrémně nízké poplatky
  • Snadno ovladatelná, rychlá a stabilní platforma
  • Pokročilé možnosti technické analýzy
  • Nízké maržové požadavky
  • Velmi rychlé zadání a úprava příkazů
  • 60+ inteligentních příkazů
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy