Opce

Obchodování opcí přes LYNX

Chcete snadně, levně a efektivně obchodovat opce?

LYNX umožňuje v přehledném prostředí profesionální obchodní platformy snadno a rychle provádět nákup a prodej opcí za extrémně nízké poplatky.

Nákup a výpis opcí bez omezení – opce na akcie více než 3000 amerických akcií a také opce na indexy. Díky LYNX můžete obchodovat opce na indexy S&P 500, Dow Jones a Nasdaq a na jejich akcie. K dispozici jsou také evropské opce na akcie a indexy v Německu, Velké Británii, Švýcarsku, Francii a dalších zemích. Navíc lze obchodovat i opce na komodity jako jsou ropa, zlato, stříbro a další.

Žádný jiný český broker nenabízí přístup k tolika možnostem pro obchodování opcí jako LYNX.

LYNX zajišťuje nákup a prodej opcí za extrémně výhodných podmínek s podporou špičkových nástrojů. Porovnejte v tabulce níže tarify a výhody obchodování u LYNX s Vaším brokerem:

Lynx logo
vs
saxo-bank
$ 4 1 opce na S&P 500 $ 6
$ 4 1 opce na akcie Apple $ 3
$ 8 2 opce na zlato $ 12
$ 16 Butterfly spread na Dow Jones $ 24
$ 16 Iron condor na stříbro $ 24
$ 8 Straddle na akcie Google $ 6
€ 3 1 opce na akcie Deutsche Bank € 3
€ 3 1 opce na akcie Shell € 3
£ 4 1 opce na akcie Tesco
Žádné dodatečné náklady za uplatnění opcí
Vkládání kombinovaných příkazů
Pokročilé nástroje na obchodování opcí
Online obchodování všech US opcí
Vzdělávání v oblasti opcí pro začátečníky i pokročilé
Aplikace pro mobil a tablet

Náklady u ostatních společností se vztahují k základním účtům a vychází z veřejně dostupných zdrojů k 1.1.2017. Cílem tabulky je porovnat nabídku jednotlivých společností pro různé typy obchodníků. Ostatní brokerské společnosti mohou nabízet i jiné typy účtů nebo individuálně smluvené podmínky, což může způsobit odlišnost v podmínkách poskytování služeb. Tabulka nesrovnává služby jednotlivých společností kompletně a ve všech ohledech. Pro získání kompletních informací o službách ostatních brokerských společností doporučujeme investorům zkontrolovat webové stránky daných společností před zfinalizováním rozhodnutí o využívání nebo nevyužívání jakýchkoliv služeb.

Předplatné živých dat 

Marginy

Nástroje pro obchodování opcí, opční strategie a analýza opcí

LYNX zajišťuje přístup na všestranné obchodní nástroje pro opravdové opční obchodníky. Obchodní platforma Trader Workstation obsahuje několik investičních nástrojů jako jsou ComboTrader a OptionTrader, které odkrývají možnosti, které byly ještě donedávna určeny pouze profesionálním investorům. Zadávání opčních strategií jako iron condor, butterfly, straddle, strangle a další nebylo nikdy snadnější. Pokročilé opční strategie lze zadávat přímo stejně jako Vámi vytvořené opční kombinace, což zajistí, že Vaše kombo bude vyplněno vždy jako celek a ne po částech. Možnosti sestavení a sledování kombinací nejsou omezené.

Platformu je možno přizpůsobit plně přání každého investora tak, aby jedno okno zobrazovalo všechny potřebné informace a bylo možné z něj přímo obchodovat. Sledujte řecká písmena (delta, gamma, vega, theta) a zobrazte si graf s implikovanou nebo historickou volatilitou pro všechny podkladové aktiva. Začátečníci uvítají přehlednost a jednoduchost nástrojů a pokročilí investoři ocení pokročilé technické řešení a množství funkcí pro obchodování opcí.

Jestliže chcete koupit nebo vypsat call opce nebo put opce, díky LYNX máte nejširší možnosti, extrémně nízké poplatky a správné nástroje pro obchodování opcí na akcie, indexových opcí, future opcí a opčních kombinací. Úspěšní opční obchodníci vyžadují flexibilitu pro obchodování a proto volí LYNX.

Výhody obchodování opcí přes LYNX:

 • Extrémně nízké poplatky
 • Americké opce, evropské opce a také exotické opce
 • Snadno ovladatelná, rychlá a stabilní platforma
 • Profesionální nástroje jako ComboTrader a OptionTrader
 • Přímé zadávání opčních strategií a různých opčních kombinací
 • Nízké dynamické maržové požadavky
 • Rychlý přehled řeckých písmen
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
 • Brožuru s podrobnými informacemi
 • Formulář k otevření účtu
 • Přehled tarifů
 • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy