Tomáš Hykel

Tomáš Hykel se může po 8mi letech strávených na FX trzích právem nazývat profesionálním obchodníkem a zkušeným osobním mentorem. Vystupoval několikrát na vyžádaných přednáškách na akademické půdě VŠE v Praze, podnikatelské fakultě VUT v Brně a Moravské vysoké škole v Olomouci na témata okolo investování a trading na kapitálových trzích.

Absolvoval vzdělání u spol. Czechwealth a osobní mentoring po dobu 1 roku s profesionálním traderem Ing. Romanem Dvořákem PhD., který považuje za nejpřínosnější pro svou kariéru trader. Jako livetrader nebo přednášející se pravidelně účastní největšího nezávislého trading summitu v ČR – MONEY EXPO, který v roce 2016 a 2017 moderoval.

Za největší svůj úspěch na Live trading scéně považuje pozvání v roce 2014 na investiční forum do italského Rimini, kde jako jediný český trader vybojoval v mezinárodní konkurenci 16 evropských traderů 2. místo v celkovém denním zhodnocení na forexu.  Vzhledem k návštěvnosti cca 4tisíců lidí na akci to pro něj je i největší zážitek při tradingu, kdy Vám na obrazovku vidí tolik párů očí a vy víte, že si nemůžete dovolit sebemenší chybu.

Další akcí, které se účastnil, byla PRAGUE LIVE TRADING SHOW v budově ČNB v Praze. Zde se sešlo 8 obchodníků z celého světa, pro Tomáše z toho bylo opět druhé místo. Věřme, že první místo na něj ještě na livetradingové scéně čeká.