LYNX Webináře

LYNX nabízí oblíbenou vzdělávací platformu pro své klienty i širší investorskou veřejnost. Níže je přehled programu webinářů na nejbližší dny, týdny a měsíce. Webináře o tradingu a investování jsou k dispozici pro začátečníky i středně pokročilé.

Kliknutím na webinář se zobrazí podrobný popis a registrační okno, které je potřeba vyplnit. Po nahlášení vám přijde registrační e-mail s odkazem pro sledování. Zadáte-li své telefonní číslo, přijde vám hodinu pře začátkem SMS s upozorněním.

No masterclasses found
No masterclasses found
No masterclasses found
No masterclasses found
No masterclasses found
  [E-book ZDARMA] 11 strategií investičních guru

Jak vybírají své akcie nejúspěšnější investoři na Wall Street? Kniha 11 Super strategií největších investičních guru Vám ukáže, jak si sestavit akciové portfolio podle těch nejlepších investorů na světě.

Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.
×