Analýza komoditních spreadů

Úterý
07.02.
19:00

Vzdělávací série o komoditních spreadech již tradičně přináší účastníkům tipy na zajímavé obchody zrnin, energií nebo drahých kovů. Zaměříme se na využití analýz pomocí programu Seasonalgo a na konci webináře ukážeme několik zajímavých spreadů pro zobchodování.

Webinář je vhodný i pro začínající investory, kteří hledají stabilní zhodnocení s vysokou pravděpodobností úspěšnosti. Samotné obchodování komoditních spreadů je časově nenáročné, zahrnuje jednotky obchodů měsíčně, a proto je vhodné i pro investory, kteří jsou zaměstnáni nebo se přes den věnují jiným aktivitám.

Pro účastníky webináře bude možnost registrovat si platformu Seasonalgo v plné verzi na 2 týdny zdarma bez závazku s možností koupi s 10% slevou.

Během webináře budete moci pokládat dotazy.

Trvání: Okolo 45 minut
Gabriel Jurčák
Gabriel Jurčák

Registrace na LYNX Webinář

povinná položka
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.