Globálnější & Levnější

Využijte globální obchodní příležitosti a obchodujte na 150 burzách ve 33 zemích za nízké a transparentní poplatky.

Osobnější & Profesionálnější

Posuňte své obchodování na vyšší úroveň s našimi širokými vzdělávacími možnostmi a také díky osobnímu přístupu našich investičních specialistů.

Stabilnější & Inovativnější

Obchodujte se stabilní a pokročilou obchodní platformou vyvinutou investory pro investory, a to na PC, tabletu ale i mobilu.

Úspěšné obchodování začíná u správného brokera

Jste připraveni posunout své obchodování na vyšší úroveň? V LYNX vám zajistíme široké globální obchodní příležitosti, nízké a transparentní poplatky a pokročilé obchodní platformy, abyste se mohli plně soustředit na to nejdůležitější - splnění svých investičních cílů.
Otevřít investiční účet Získat informační balíček
Globálnější & Levnější
Využijte globální obchodní příležitosti a obchodujte na 150 burzách ve 33 zemích za nízké a transparentní poplatky.
Osobnější & Profesionálnější
Posuňte své obchodování na vyšší úroveň s našimi širokými vzdělávacími možnostmi a také díky osobnímu přístupu našich investičních specialistů.
Stabilnější & Inovativnější
Obchodujte se stabilní a pokročilou obchodní platformou vyvinutou investory pro investory, a to na PC, tabletu ale i mobilu.

Investiční příležitosti: Využijte efektivně každou investiční myšlenku

Obchodujte akcie, opce, futures, ETF, forex, dluhopisy a další instrumenty po celém světě. Vše v rámci jednoho účtu.

Prostřednictvím LYNX můžete obchodovat nejen s akciemi. Díky široké nabídce obchodovatelných produktů můžete zobchodovat téměř jakoukoli obchodní strategii a využít jakoukoli situaci na trhu ve svůj prospěch.


Obchodujte na burzách po celém světě

Ikona poukazující na možnosti obchodování na všech významných světových burzách

Obchodujte bez omezení na 150 trzích ve 33 zemích. LYNX je vaší bránou k největším světovým burzám.

Skutečný přístup na globální trh: Využijte širokou flexibilitu při budování svého portfolia prostřednictvím příměho přístupu k mnoha světovým trhům a široké nabídce produktů.

Trhy & Burzy


Obchodní platformy pro každého, kdo očekává špičkové technologie

Úspěch v obchodování je otázkou technologií. Spolehněte se na oblíbené platformy, které využívá více než 80.000 seriózních investorů a traderů.

Od instalované obchodní platformy přes obchodování skrze internetový prohlížeč až po obchodování na mobilním telefonu. Zajistíme vám správný nástroj pro dosažení vašich investičních cílů.


Poplatky a náklady: Nízké a transparentní

Více než 80.000 investorů přesvědčil celkový balíček služeb LYNX. Díky této široké a aktivní klientské základně vám můžeme nabídnout nízké poplatky a náklady na obchodování. Pro velmi aktivní tradery připravujeme individuální nabídky, stačí kontaktovat naše investiční specialisty. 

Ušetřete si skryté náklady. Zakládáme si na transparentním modelu poplatků a dalších nákladů, pomocí kterého před každým obchodem přesně víte, kolik za daný obchod na poplatcích zaplatíte. Navíc můžete šetřit na měnových konverzích díky přímému přístupu na mezibankovní trh. 

Akcie od

5,00
USD

Opce

4,00
USD

Futures

4,00
USD

Investiční účet pro aktivní a seriózní investory a tradery

Berete investování seriózně jako my? Poté vám rádi pomůžeme získat maximum z našich investičních služeb.

Můžete si vybrat mezi osobním, společným nebo firemním účtem pro profesionální investory.


Jsme tady pro vás

Fotografie manažera české pobočky LYNX Jonáše Mlýnka
Sami se o obchodování aktivně zajímáme a obchodujeme, proto vám rozumíme.

Jonáš Mlýnek, Country Manager

Naši investiční specialisté mají zkušenosti a oblibu v investování a tradingu. Stejně jako vy.

Potřebujete vysvětlit nějakou funkci v platformě nebo máte jiný dotaz? U LYNX vždy mluvíte přímo se zkušenými investičními specialisty. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy telefonicky, e-mailem nebo přes chat.

Zavolejte nám

Zdarma z České republiky

Ze zahraničí


Investiční portál: Vše co potřebujete vědět o investování a tradingu

Ikona burzovního portálu LYNX

Váš úspěch je naší top prioritou. S tímto přístupem pro vás pravidelně připravujeme exkluzivní obsah ve formě článků, newsletterů i webinářů. Často spolupracujeme se známými a úspěšnými českými investory a tradery. 

Pravidelně je vám k dispozici burzovní přehled na daný den, každý týden představujeme v newsletteru zajímavé tržní situace a máme pro vás připraveny bezplatné praktické investiční ebooky na různá témata. Objevte i vy, jak začít investovat a udělejte své první investiční kroky s LYNX. 

  • Analýzy akcií, ETF, opcí atd.

  • Aktuální živé ceny akcií a akciových indexů zdarma

  • Interaktivní webináře a podcasty

  • Investiční vzdělávání pro začínající i zkušené investory a tradery


Aktuality z investičního portálu LYNX

Newslettery: Aktuality z burzovního světa na váš e-mail

Ikona newsletteru Breakout Trader a Týdenní přehled od online brokera LYNX

Buďte vždy v obraze. Obchodujte úspěšněji díky aktuálním informacím z burzovního světa.

Naše bezplatné newslettery vám pomohou identifikovat příležitosti a rozšířit vaše znalosti o akciovém trhu. Zaregistrujte se k jejich pravidelnému odběru.

Burzovní newslettery

Partneři

Investiční rizika

Investování je rizikové. Můžete ztratit celý Váš vklad či dokonce více. Investujte tedy pouze prostředky, které nepotřebujete k živobytí. Je nezbytné, abyste byli na investování dobře připraveni. Ujistěte se nejdříve, že jste důkladně zvážili své možnosti, očekávání a cíle.

Tržní riziko

Tržní riziko je riziko, že vaše investice ztratí na hodnotě v důsledku ekonomických vlivů. Například pokles celkového ekonomické růstu může mít za následek pokles hodnoty konkrétní společnosti. V konečném důsledku mohou mít akcie této společnosti nižší hodnotu.

Cenové riziko

Toto je riziko, které vyjadřuje možnost změny ceny u vašich investic. Ceny se neustále mění a cenové riziko je vždy přítomné. Cenové riziko můžete částečně omezit diverzifikováním vašich investic.

Úrokové riziko

Úrokové riziko je riziko toho, že hodnota investic se může snížit, když se tržní úrokové sazby zvýší. Zvyšující se úrokové sazby mohou vést k nižším spotřebitelským výdajům a vyšším úrokovým nákladům pro společnosti. To může vést k snížení ziskovosti společností. Zvýšení úrokových sazeb proto může mít vliv na hodnotu akcií, dluhopisů a investičních fondů, které mají v držení akcie či dluhopisy.

Úvěrové riziko

Úvěrové riziko je riziko, že společnost či stát, do kterého investujete, nesplní své platební povinnosti. Například nemusí být vyplacen úrok či investice může zcela ztratit svou hodnotu.

Riziko likvidity

Riziko likvidity je riziko, že vaše investice je pouze velmi těžce, či není vůbec, obchodovatelná na akciové burze. Vaše investice tedy nejsou „likvidní“. To znamená, že své investice nemůžete (dočasně) odprodat. Nemůžete tak volně vybrat svá aktiva a v případě uzavření pozic můžete dostat v důsledku za své investice horší cenu.

Měnové riziko

Měnové riziko vzniká, když investujete v jiné měně než v české koruně. Pokud se směnný kurz jiných měn vůči české koruně sníží, bude to mít negativní efekt na hodnotu vašich investic v těchto jiných měnách.

Inflační riziko

Riziko snížení výnosu investice v důsledku poklesu kupní síly. Inflace snižuje hodnotu měny a tudíž i reálné výnosy z investic v porovnání s nominálními výnosy.