Nejlepší akcie

Investoři stále hledají ty nejlepší akcie. Investiční specilisté z LYNX vám pomohou v tomto hledání svými náhledy na aktuální trendy na akciových trzích a také analýzami zajímavých sektorů a jejich akcií.

Příkladem jsou oblíbené články věnující se akciím s vysokou dividendou, akcie 5G, akcie s šancí benefitovat na post koronavirové normalizaci nebo aktuálně nenaviděné trhy s vysokou příležitostí pro zhodnocení. Investičních myšlenek a strategií je téměř neomezeně a pro každou z nich jsou nejlepší akcie jiné. 

Ti, kteří chtějí zhodnotit kapitál díky nejlepším akciím, by si měli být vědomi toho, že nejlepší akcie v tuto chvíli nemusí být nutně nejlepšími akciemi v budoucnosti. Nadprůměrný výkon v porovnání s indexy není zaručen. Proto byste si měli být vědomi rizik související s investováním do akcií. 

Objevte nejlepší akcie v článcích níže

Nejlepší akcie pro každý obchodní styl i období

Nejlepší akcie pro začínající investory mohou být jiné než nejlepší akcie pro profesionální tradery. Investiční období a styl investora navíc hraje také významnou roli. Pro krátkodobého obchodníka jsou často zajímavé momentální nebo růstové akcie, ale také současné trendy, jako jsou například konopné akcie, lithiové akcie nebo akcie e-mobility. Pro dlouhodobého investora naopak mohou být lepší volbou akcie, které označujeme jako blue chips.

Nejlepší akcie od USA po Čínu

Naši investiční specialistů sledují hlavní trhy – od Evropy po USA a Čínu – a hledají akcie, které v současné době překonávají index, mají potenciál být součástí megatrendu, který se může v budoucnu pozitivně vyvíjet nebo mají specifické výhody (například vysoká tržní kapitalizace, stabilní příjmy a zisky nebo velmi nízký poměr P/E). Místo jednoduchého dodržování jakýchkoli doporučení ohledně nákupu, zde uvádíme komplexní přehled toho, co považujeme za nejlepší akcie na světě. Se správnými znalostmi, prověřenými informacemi a cílenými tipy máte nejlepší šanci úspěšně obchodovat na burze.