LYNX: Broker na warranty
Obchodujte warranty s využitím pákového efektu

Prostřednictvím online brokera LYNX můžete obchodovat warranty známých emitentů, jako jsou Commerzbank, HSBC, Goldman Sachs, BNP Paribas a mnoho dalších.

S investičním účtem prostřednictvím LYNX můžete využít pákového efektu ke spekulaci na růst či pokles cen. Případně lze deriváty použít k zajištění svých pozic. Získejte přístup k hlavním světovým trhům a obchodujte například na frankfurtské nebo stuttgartské burze. Ta dokonce vytvořila speciální obchodní segment Euwax, který denně zpracovává tisíce objednávek warrantů.

Warranty jsou formou derivátů a jsou vydávány bankami. V posledních letech soutěží s CFD, certifikáty a futures. Přesto je ale stále mnoho důvodů, proč je obchodovat. Vedle akcií jsou warranty nabízeny pro téměř všechny typy podkladových aktiv. Ať už jde o indexy, komodity, měny, futures a dluhopisy.

Díky LYNX můžete obchodovat warranty mnoha známých poskytovatelů za velmi příznivých podmínek. Využijte možnosti obchodovat warranty na  kvalitních obchodních platformách. Důvěřujte našim dlouholetým zkušenostem, stejně jako tisíce dalších investorů. Obchodujte na trhu s warranty prostřednictvím online brokera LYNX.

Obchodování warrantů prostřednictvím online brokera LYNX
 • Nízké a transparentní poplatky

 • Kvalitní obchodní platforma

 • Až 60 typů obchodních příkazů pro efektivní obchodování

 • Obchodujte warranty po celém světě

 • Přímý přístup k významným světovým burzám

 • Obrovská nabídka warrantů od hlavních emitentů

 • Nástroje pro efektivní obchodování warrantů


Obchodní platforma pro obchodování warrantů

Kvalitní obchodní platforma pro váš trading

Pokud chcete úspěšně obchodovat s warranty, budete potřebovat nejen dobré obchodní nápady, ale také pokročilou obchodní platformu, která zefektivní vaše obchodování.

LYNX vám nabízí možnost obchodovat na kvalitních a stabilních obchodních platformách s mnoha různými užitečnými nástroji. Náročnější investoři uvítají také velké množství obchodních příkazů. Platforma TWS je také ideální pro analýzu podkladových aktiv. Nabízí možnost technické i fundamentální analýzy s více než 120 dostupnými indikátory.

Obchodování warranntů prostřednictvím TWS a mobilního telefonu

Úspěch na trhu s warranty je otázkou technologií:

 • Rozsáhlé možnosti analýzy podkladových aktiv
 • K dispozici je více než 60 obchodních příkazů a algoritmů
 • Bezplatné obchodní nástroje jako MarketScanner
 • Stabilní obchodní platforma i při velmi vysoké volatilitě
 • Platforma je dostupná pro počítač i jako mobilní obchodní aplikace pro chytrý telefon a tablet


Obchodní nástroje pro warranty

Obchodování warrantů s profesionálními trading nástroji

Využijte velkého množství obchodních nástrojů a získejte tak výhodu pro efektivní a ziskové obchodování warrantů.

Chcete-li například najít vhodná podkladová aktiva pro obchodování prostřednictvím warrantů, můžete využít výhod nástroje MarketScanner. Pro kvalitní technickou analýzu jistě oceníte ChartTrader s velkým množstvím nejrůznějších indikátorů. Všechny obchodní nástroje jsou vám samozřejmě k dispozici zdarma.

Marketscanner

MarketScanner je velmi populární obchodní nástroj k nalezení zajímavých podkladových aktiv, které pak můžete obchodovat například prostřednictvím Stay High a Stay Low warrantů nebo inline warrantů. Pro výběr správných podkladových aktiv má MarketScanner velký počet filtrů, jako je cena, sektor, výkon nebo objem obchodování. Vaše osobní nastavení navíc můžete snadno uložit a znovu použít.

Detail obchodního nástroje MarketScanner pro snažší obchodování warrantů


Mobilní aplikace pro obchodování warrantů

Obchodování warrantů přes mobilní aplikaci

Mobilní zařízení s aplikací LYNX Trading díky které můžete obchodovat warranty

Pro obchodníka s warranty je důležité mít investiční účet neustále pod kontrolou. I malé změny ve strike ceně mohou mít zásadní vliv na cenu warrantu díky obchodování na páku.

S mobilní aplikací pro iOS a Android můžete rychle reagovat na tyto změny. Budete mít kdykoliv přístup k vašemu účtu a můžete řídit své pozice i na cestách. Warranty lze v mobilní aplikaci jednoduše vyhledávat pomocí zadaného symbolu podkladového aktiva a zvolených parametrů jako je splatnost či strike cena.

Pokud již víte, který warranty chcete obchodovat, stačí zadat ISIN a můžete okamžitě zadat objednávku na trh. Pro rychlé přihlášení jsou k dispozici také technické funkce jako je Touch ID a Face ID. Své portfolio můžete mít pod kontrolou i díky bezpečnému režimu pro čtení. K tomu se lze přihlásit i bez přístupových dat. Tento režim slouží spíše pro kontrolu a nelze přes něj obchodovat. Obchodování s warranty na cestách nebylo nikdy jednodušší.

 • Profesionální aplikace pro mobilní obchodování

 • Užitečné funkce a nástroje

 • Možnost obchodovat warranty téměř odkudkoliv

 • Dostupné pro iOS (Apple) a Android


Obchodování warrantů bez skrytých poplatků

Obchodování warrantů: Nízké a transparentní poplatky

Při obchodování warrantů prostřednictvím online brokera LYNX se můžete spolehnout na nízké a transparentní poplatky.

U LYNX budete mít poplatky vždy pod kontrolou. U nás neexistují žádné skryté náklady. Před nákupem nebo prodejem warrantů můžete přesně sledovat výši poplatků. Budete tedy předem vědět, kolik zaplatíte. Zejména u krátkodobých investic se náš model poplatků vyplatí, protože nízké ceny při nákupu nebo prodeji mohou mít významný dopad na celkový výkon. Poplatky budou navíc účtovány pouze v případě, kdy je příkaz na burze vyplněn.

Vyškolený specialista klientského centra LYNX radící klientovi ohledně firemního investičního účtu
Výhodné měnové konverze
Díky přístupu na jeden z největších mezibankovních měnových trhů provádíte konverze za kurzů s velmi úzkými a stabilními spready. Na CZK jsou spready od 0,002 a EUR a USD od 0,1 pipu.
Klienti LYNX diskutující o výhodách limit a stop příkazů
Limitní objednávky zdarma
Na výběr máte z velkého množství obchodních příkazů, které mohou zefektivnit váš trading a strategii. Například stop a limit příkazy mohou zlepšit vaše obchodování a snížit případné riziko.
Investor a klient LYNX investující do warrantů na demo účtu
Demo účet pro warranty zdarma
Pokud máte otevřený investiční účet prostřednictvím LYNX, můžete využívat bezplatný demo účet. Otestujte své strategie bez rizika ztráty reálných peněz.

Poplatky při obchodování warrantů u LYNX

Poplatky za warranty v Evropě

Poplatek: 0.12 % z hodnoty transakce, minimální poplatek €6

PříkazPoplatek
Nákup warrantů na index DAX za €2.000€6
Nákup warrantů na akcie Adidas za €5.000€6

Více informací o celkových poplatcích a dalších nákladech na obchodování warrantů naleznete v sekci Tarify a Poplatky.

Tarify a poplatky
Obchodování s warranty: Co byste měli vědět

Co jsou to warranty?

Warranty jsou podmíněné futures kontrakty, které držiteli potvrzují právo, ale ne povinnost. Jako držitelé warrantu můžete teoreticky nakupovat nebo prodávat určitou částku podkladového aktiva za předem stanovenou cenu na konci nebo během určitého období. U tradičních warrantů je emitent vždy garantem smlouvy. Warranty jsou obchodovány na burze. Jako soukromý investor nemáte přímý přístup k burze na warranty, jako je Stuttgart (Euwax) a Frankfurt (Börse Frankfurt Zertifikate). Toto právo je rezervováno pro brokery a banky. Broker přijímá objednávku na warranty a předává ji burze cenných papírů nebo obchodnímu partnerovi. Pokud je příkaz úspěšně proveden, uchovává warranty na investičním účtu.

Proč obchodovat warranty?

Warranty jsou nabízeny i v malých objemech, tudíž je mohou obchodovat i drobní investoři. Warranty mohou generovat vysoké zisky ve velmi krátkém časovém rozpětí. Prostřednictvím nákupu či prodeje lze spekulovat na rostoucí nebo klesající ceny podkladového aktiva. Obvykle lze s warranty obchodovat u většiny brokerů. Dají se navíc snadno dohledat prostřednictvím WKN nebo ISIN. Existuje velké množství emitentů i podkladových aktiv (např. akcie, indexy, devizy, komodity a dluhopisy). Warranty tak nabízí mnoho zajímavých obchodních příležitostí.

Obchodování s warranty: Výhody a rizika

Výhody obchodování s warranty

Obchodní příležitosti

S warranty můžete spekulovat na rostoucí a klesající ceny podkladového aktiva.

Pákový efekt

Při obchodování s warranty můžete násobně profitovat díky pákovému efektu.

Široká nabídka investičních příležitostí

Warranty jsou nabízeny na akcie, indexy, komodity, měny a dluhopisy. Výběr warrantů je obrovský. Pro každou situaci na trhu a daný investiční cíl lze nalézt vhodný certifikát.

Rizika obchodování s warranty

Riziko emitenta

Pokud je emitent v insolvenci, existuje riziko úplné ztráty.

Riziko pákového efektu

Cenové pohyby podkladového aktiva warrantů mohou vést k vysokým ztrátám způsobeným pákovým efektem.

Tržní riziko

Na cenu warrantu má vliv nejen cena podkladového aktiva, ale i další faktory, jako je volatilita nebo časová hodnota.


Obchodování warrantů online

Proč nakupovat warranty prostřednictvím brokera LYNX?

LYNX nabízí téměř všechny warranty obchodovatelné v Evropě. Získáte tak přístup k nejdůležitějším německým burzám, jako je Euwax a frankfurtská burza. Využijte dlouhých obchodních hodin od 8:00 do 22:00 a profitujte z vysokého objemu obchodů a úzkých spreadů. Vedle evropských burz můžete obchodovat warranty například na australských trzích. Díky velkému počtu dostupných typů objednávek můžete své obchodní strategie snadno přizpůsobit podmínkám na trhu.


Obchodujte s oblíbenými warranty

Populární warranty u LYNX

S LYNX můžete nakupovat nejznámější warranty na světě. Obchodujte call nebo put warranty na podkladová aktiva, jako jsou indexy nebo komodity (např. ropa, zlato a stříbro). Můžete si sestavit portfolio z řady nejúspěšnějších a nejobchodovanějších warrantů od různých emitentů. Mezi nejoblíbenější warranty patří:

Warranty
na indexy

 • Warranty na DAX
 • Warranty na Nasdaq 100
 • Warranty na Dow Jones
 • Warranty na Euro Stoxx 50
 • Warranty na S&P 500

Warranty
na evropské akcie

 • Warranty na Allianz
 • Warranty na SAP
 • Warranty na Commerzbank
 • Warranty na Beiersdorf

Warranty
na americké akcie

 • Warranty na Amazon
 • Warranty na Apple
 • Warranty na Facebook
 • Warranty na Google
 • Warranty na Tesla

Warranty
na měnové páry

 • warranty na EUR/USD
 • warranty na EUR/JPY
 • warranty na USD/JPY
 • warranty na GBP/USD

Warranty
na komodity

 • Warranty na ropu
 • Warranty na zlato
 • Warranty na palladium
 • Warranty na stříbro

LYNX - Více než broker na warranty

Prostřednictvím online brokera LYNX můžete obchodovat nejen s warranty. Více informací o dalších produktech naleznete zde: