V krátkém videu Vám bude podrobněji popsán jeden z reálných obchodů. Provedeni budete aktuálním nastavením trhu S&P 500 před vstupem do pozice, samotnou technikou vstupu i řízením pozice pro případ, že by se situace na trhu vyvíjela nepříznivě.

V analytickém software Sierra Chart uvidíte dlouhodobou analýzu vývoje S&P 500 na denních grafech s vyznačením dlouhodobých úrovní podpory a rezistence. Na základě těchto úrovní pak určuje potenciálně zajímavé úrovně pro vypisování call nebo put spreadů.

S přechodem na nižší časové okno 30 minut pak přesně časuje vstup do pozice s pomocí Volume Profile. Analýza dlouhodobého vývoje trhů s přechodem na nižší časové okna, spolu s rozborem úrovní, kde se obchoduje nejvíc, pak dávají silný nástroj pro úspěšné obchodování.

Ke konci je uveden reálný obchod, prodej vertikálního put spreadu. Na základě silného konceptu analýzy pak nebylo nutné pozici nijak aktivně řídit a výsledkem byl zisk s minimální námahou.

Pokud Vás tento obchodní přístup zaujal, můžete sledovat pravidelný týdenní výhled v sekci Opce Vzdělávacího portálu nebo se přihlásit na opční webináře.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko a zodpovědnost.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX – partner Interactive Brokers v ČR

Máte Máte zájem o investiční účet u Interactive Brokers? Pak spojte výhody obchodování u IB s výhodami investičního účtu prostřednictvím LYNX. Porovnejte naše služby a využijte podpory v českém jazyce. Zjistěte více na: Interactive Brokers

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart