Bezplatná investiční kniha:
14 praktických tipů, jak se stát lepším investorem

Vyplňte své osobní údaje a obdržíte e-book se 14 praktickými tipy, které vám ukáží, jak zvýšit své šance na dosažení zisku na finančních trzích.

K tomu vám ještě zašleme Informační balíček. Ten vám představí hlavní výhody investování prostřednictvím LYNX a obchodní platformy a nástroje, které budete mít jako klient LYNX k dispozici. Dozvíte se také více o všech službách, které nabízíme.

Ikona 14 praktických tipů, jak se stát lepším investorem
  • Zadejte své údaje a získejte bezplatný e-book

Jak zvýšit úspěšnost svých obchodů?

LYNX pro vás připravil bezplatnou příručku 14 praktických tipů, jak se stát lepším investorem. Aplikací těchto pravidel můžete zvýšit svou šanci na úspěch na finančních trzích. V knize se mimo jiné dozvíte:

  • Praktické tipy pro money management
  • Jak si vést obchodní deník
  • Principy řízení rizika
  • Psychologie investování
O LYNX

Filosofie LYNX: Vše pro váš úspěch

Naším cílem je nabídnout co nejlepší podmínky pro obchodování na světových burzách pro všechny typy investorů. Za tímto účelem byl online broker LYNX v roce 2006 v Nizozemsku založen.

Během několika let si vybudoval silnou pozici i v dalších evropských státech. Dnes můžete pobočky online brokera LYNX nalézt také v Německu, Belgii, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Polsku, Slovensku a Finsku. Každý den pracujeme na tom, abychom klientům zajistili kvalitní služby a servis. Úspěch našich klientů je u nás na prvním místě.

Fotografie manažera české pobočky LYNX Jonáše Mlýnka
Úspěch našich klientů je u nás na prvním místě.

Jonáš Mlýnek, Country manager CZ/SK/PL