Klientská podpora

Prvotřídní služby a podpora přímo od zkušených investičních specialistů jsou u LYNX standardem.

Bez ohledu na to, zda se jen zajímáte o naše brokerské služby nebo potřebujete pomoc jako klient. Kontaktujte nás přes e-mail, chat nebo telefon nebo navštivte naše centrum podpory, kde najdete desítky návodů. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte aktuální burzovní novinky, případně si stáhněte naši obchodní platformu.

Kontakt

Objevte všechny možnosti, jak LYNX kontaktovat. Naše klientská podpora je tu pro vás.

Platformy

Stáhněte si obchodní platformy a obchodní aplikace. Posuňte své obchodování na vyšší úroveň.

Vzdálená pomoc

Pokud potřebujete naši pomoc či asistenci přímo ve vašem počítači, jste na správném místě.

Newsletter

Zaregistrujte k odběru našich investičních newsletterů a dostávejte důležité informace a novinky z burzy.


Ikona centrum podpory online brokera LYNX

Centrum podpory

Navštivte Centrum podpory, kde zodpovíme všechny dotazy týkající se služeb LYNX.

  • První kroky pro nové klienty

  • Informace o správě účtu a jeho nastavení

  • Podrobné vysvětlení a návody k obchodní platformě

  • Pokročilé nastavení obchodních příkazů

  • Tipy pro používání naší webové obchodní platformy

  • Návody pro mobilní obchodní aplikace

  • Pokročilé detaily jednotlivých investičních instrumentů

Přejít do Centra podpory

Často kladené otázky

Jak mohu otevřít účet?

Pro otevření účtu prostřednictvím online brokera LYNX u IBIE, jednoduše vyplňte náš online formulář k otevření účtu. Poté v zabezpečeném prostředí nahrajete potřebné dokumenty pro otevření účtu. Formulář k otevření účtu můžete začít vyplňovat zde: Otevřít účet

S jakými produkty mohu obchodovat?

Získáváte přístup k široké paletě investičních instrumentů. Můžete obchodovat akcie, ETF, opce, futures, forex, CFD a dluhopisy. Více informací o nabídce obchodovatelných produktů naleznete na stránce Online Broker.

Jaké jsou poplatky za příkaz?

Poplatky za obchodní příkazy závisí na obchodovaných produktech, burze a objemu obchodu. Akcie můžete obchodovat od 5 USD v USA a od 6 EUR v Německu. U opcí a futures se poplatky odvíjí od počtu zobchodovaných kontraktů, kdy cena za jeden kontrakt v USA je od 4 USD a v Evropě za 3 EUR, minikontrakty můžete obchodovat již za 2,50 USD na amerických burzách a 1,5 EUR na evropských burzách. Poplatky standardně zahrnují i náklady třetím stranám. Více informací o poplatcích a dalších nákladech naleznete na stránce Poplatky & Obchodní podmínky.

Jaké obchodní platformy jsou k dispozici?

Máte na výběr z několika platforem pro obchodování. Trader Workstation (TWS) je bezplatná profesionální obchodní platforma, kterou si můžete nainstalovat do svého počítače. Jedná se o jednu z nejmodernějších a nejkvalitnějších obchodních platforem na světě s množstvím profesionálních obchodních nástrojů pro pokročilé tradery a investory. Pro investory, kteří preferují méně komplexní prostředí jsme vyvinuli LYNX+. Skrze tuto platformu můžete obchodovat přímo prostřednictvím svého prohlížeče, aniž byste museli instalovat jakýkoli software. K dispozici jsou také oblíbené obchodní aplikace pro iOS a Android, pomocí kterých můžete snadno obchodovat pomocí mobilních zařízení.

Jaké typy příkazů jsou k dispozici?

Samozřejmostí jsou standardní typy příkazů jako Market, Limit a Stop. Kromě toho máte k dispozici mnoho dalších inteligentních typů příkazů a algoritmů. Vyberte si z různých trailing příkazů nebo omezte svůj příkaz z hlediska času. Platforma Trader Workstation (TWS) vám nabízí více než 60 různých typů příkazů a algoritmů.

Jaké technické indikátory jsou k dispozici?

S online brokerem LYNX můžete analyzovat akcie i další investiční instrumenty s více než 120 indikátory. Kromě všech známých indikátorů jako jsou klouzavé průměry, MACD nebo RSI, najdete také nespočet méně známých indikátorů, které se těší oblibě pokročilých a profesionální investorů a traderů.

Jsou k dispozici živá data?

U online brokera LYNX můžete obchodovat s kurzy v reálném čase, které se v obchodním platformě aktualizují několikrát za vteřinu. Mnoho živých dat je dostupných zdarma, jiné si můžete pohodlně předplatit ve správě účtu. Předplacená data jsou na kalendářní měsíc a můžete je kdykoliv zrušit.

Je můj účet dostatečně zabezpečen?

LYNX spolupracuje se společností Interactive Brokers Ireland Limited (“IBIE”), u které jsou vedeny účty klientů. IBIE je dceřinou společností americké společnosti Interactive Brokers LLC (“IBKR”) obchodované na NASDAQ. Jedná se o jednu z největších a nejzkušenějších brokerských společností na světě s více než 40 lety zkušeností. Váš majetkový účet je veden na oddělených účtech v IBIE. To znamená, že vaše hotovostní vklady jsou vedeny odděleně od aktiv brokera. Váš účet spadá pod irské kompenzační schéma (www.investorcompensation.ie), které kompenzuje ztráty do 90 % do maximální výše 20.000 EUR. Kromě výše uvedeného klademe silný důraz na nejvyšší technické a bezpečnostní standardy pro zajištění chodu našich systémů a ochrany dat.

Jaké typy účtu existují?

Prostřednictvím online brokera LYNX vám může být u IBIE otevřen majetkový účet jako individuální účet, sdílený účet nebo firemní účet s ohledem na vlastnickou strukturu účtu. S ohledem na funkčnost účtu si můžete otevřít hotovostní účet nebo maržový účet. Maržový účet vám nabízí více obchodních možností, jako například prodej nakrátko, výpis opcí a obchodování na marži, kterým se však můžete dostat ke ztrátám přesahujícím váše vklady. Jako klient LYNX si můžete také vyzkoušet náš demo účet. S demo účtem můžete obchodovat bez rizika a za reálných tržních podmínek si tak můžete vyzkoušet nové obchodní strategie.

Jak funguje převod účtu?

Poté, co si otevřete účet skrze LYNX u IBIE, můžete snadno a rychle převést jakékoliv cenné papíry z účtu, který máte u jiné banky nebo jiného online brokera. Ve správě účtu naleznete formulář, ve kterém zadáte všechny pozice, které mají být převedeny. Ten poté odešlete svému předchozímu brokerovi.