Daytrading

Tato rubrika navazuje na sérii webinářů s tematikou intradenního obchodování, které najdete v našem archívu webinářů . Obdržel jsem řadu emailů s žádostí o pokračování a tak jsem se rozhodl založit toto vlákno, které bude rozvíjet problematiku intradenního obchodování dále. Zrhuba jednou týdně zde publikovat obchody s krátkámi kometáři, které by měly objasnit motivy vstupů i výstupů z pozic. Z kapacitních důvodů bohužel nelze probírat každý obchod, zaměřovat se tedy budu na zajímavé,  opakující se situace. Prezentovaný obchodní přístup vychází ze zdrojů, které jsou dostupné v českém jazyce. Pro začínající může posloužit web Financnik.cz. O pokročilejších tématech pojednává web Intraday.cz. S oběma zdroji mám osobní zkušenost a oba mohu doporučit k prostudování. K obchodování používám platformu Sierra Chart, kterou lze podle návodu v jednom z webinářů propojit s TWS přes rozhraní API.

Money Management: Jak se stát mistrem disciplíny?

Money managementu se přikládaná velmi malá pozornost, ač patří mezi jednu z klíčových dovedností. Zjistěte, co je to money management a proč je důležitý.

Číst dále
  [E-book ZDARMA] 11 strategií investičních guru

Jak vybírají své akcie nejúspěšnější investoři na Wall Street? Kniha 11 Super strategií největších investičních guru Vám ukáže, jak si sestavit akciové portfolio podle těch nejlepších investorů na světě.

Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.
×