Short signál na akcie Tesla (TSLA)

Volatilita u akcií Tesly se v poslední době snížila, ale i tak se nespokojenost akcionářů projevila na ceně akcií. Na grafu se vytvořila série nižších minim a nižších maxim, a tak se nachází akcie ve fázi medvědího trendu.

Poté, co jsou akcie nyní v nefalšovaném klesajícím trendu, tak nám dává smysl hledat vstupy do krátkých pozic. Medvědí vlajka byla v minulém týdnu prolomena směrem dolů a v pondělí došlo k pullbacku. Pokud by cena akcií směřovala i nadále na jih, tak by to byla velmi vhodná příležitost pro vstup do krátké pozice.

LYNX TIP: Podívejte se na detail akcie Tesla (TSLA)

První krátké pozice je vhodné umístit pod pondělním minimem. Konzervativnější obchodníci by mohli začít vstupovat do shortu pod minima z minulého týdne u hodnoty 298,50 USD, což by ale zhoršilo nastavení RRR (Risk-Reward-Ratio). Pokud se cena přiblíží k hodnotě 325 USD, tak by náš předpoklad vstupu do krátké pozice byl neplatný.

Akcie Tesla - obchodní pokyny

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. V aktuální analýze se nachází analýzy také na akcie Advanced Micro Devices, Fresenius SE, Koninklijke Philips NV a ETF zvané Xtrackers MSCI China ETF. Pokud si je chcete přečíst, registrujte se k odběru newsletteru Breakout trader.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Zaujaly vás akcie Tesla?

Akcie Tesla (TSLA) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 30 zemích světa.

Obchodování s akciemi v roce 2020
Asen Jovkov

Asen Jovkov

Account manager

Od roku 2013 se aktivně věnuje kapitálovým trhům. Absolvoval magisterský obor Finance a finanční služby na Vysoké škole finanční a správní. Zaměřuje se především na makroekonomii a monetární politiku. Nejčastěji obchoduje Forex a akcie. Při svém obchodování se opírá zejména o fundamentální analýzu a správné načasování obchodních vstupů a výstupů hledá pomocí technické analýzy.

Kontaktovat jej můžete e-mailem na a.jovkov@lynxbroker.cz

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05