Long signál na Ford Motors (F)

Nejen evropští výrobci automobilů zažívali v roce 2018 krušné chvíle. Také americká společnost Ford měla divoký rok. Akcie se však dostaly ze slabé fáze a již několik měsíců vykazují jasné známky stabilizace. Těsně pod cenou 9 USD se etablovala silná rezistence.

LYNX TIP: Podívejte se na detail akcie Ford Motors (F)

Prolomení této bariéry v příštích dnech by znamenalo přechod k novému vzestupnému trendu. Tento kupní signál si nechceme nechat ujít, jelikož růstový potenciál je zde velmi vysoký. Cil prozatím stanovujeme na cenu 9,90 USD, ale návrat trendu až na cenu 12 USD je také reálný.

Pozici otevřeme na ceně 9,05 USD. Pokud trend docílí první hodnoty 9,90 USD, můžeme vybrat část zisků a zbytek nechat běžet pro případ, že se trend dostane až k ceně 12 USD. Stop-loss umístíme na cenu 8,50 USD.

Akcie Ford Motors - graf

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Pokud si je chcete přečíst, registrujte se k odběru newsletteru Breakout trader.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Zaujaly vás akcie Ford Motors?

Akcie Ford Motrors (F) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 30 zemích světa.

Investice do akcií - obchodování na burze
Asen Jovkov

Asen Jovkov

Account manager

Od roku 2013 se aktivně věnuje kapitálovým trhům. Absolvoval magisterský obor Finance a finanční služby na Vysoké škole finanční a správní. Zaměřuje se především na makroekonomii a monetární politiku. Nejčastěji obchoduje Forex a akcie. Při svém obchodování se opírá zejména o fundamentální analýzu a správné načasování obchodních vstupů a výstupů hledá pomocí technické analýzy.

Kontaktovat jej můžete e-mailem na a.jovkov@lynxbroker.cz

Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05