Představení LYNX Basic

Nedávný průzkum mezi klienty LYNX ukázal, že významná část klientů by uvítala webovou alternativu k současné obchodní platformě Trader Workstation. Zároveň vyplynul zájem o méně komplexní a zjednodušenou verzi obchodní platformy.

Je nám potěšením představit Vám novou alternativní verzi obchodní platformy LYNX Basic. Hlavní důraz je v ní kladen na maximální uživatelskou přívětivost a jednoduchost. Investoři v ní mohou snadno zadávat obchodní pokyny a sledovat výkonnost svého portfolia ve velmi přehledném prostředí a to skrz libovolný webový prohlížeč.

Orientace v LYNX Basic

Již po přihlášení může investor vidět domovskou stránku, která mu v přehledné formě nabízí základní informace a o aktuálním dění na trzích. Stránka je rozdělena do tří sekcí. Nahoře v červeném obdélníku se nachází navigační panel, pomocí kterého je možné se dostat na dvě kliknutí téměř do všech všech „zákoutí“ platformy LYNX basic.  Modře orámovaná část zobrazuje aktuální přehled trhů, ve kterém nalaznete graf nejdůležitějšího akciového indexu pro vybraný trh, dále pak přehled aktuálně nejrychleji rostoucích a klesajících akcií a za pozornost stojí sekce „Tip dne,“ která ukazuje tituly, které nabízí zajímavé obchodní příležitosti z hlediska technické analýzy. Této funkci automatické technické analýzy bude věnován samostatný článek. Spodní, zeleně vyznačená část, je věnována aktuálnímu zpravodajství. V této části můžete sledovat naše dění na facebooku, nové články na našem webu věnující se různorodým investičním tématům a aktuální vývoj hlavních indexů a významných měnových párů.

Snadné vyhledávání a sledování instrumentů v LYNX Basic

Často zmiňovaným problémem mezi našimi klienty bylo vyhledávání konkrétního instrumentu v platformě TWS. LYNX Basic řeší tuto problematiku jednoduchým vyhledávacím řádkem s našeptáváním všech dostupných titulů. V tomto vyhledávacím poli je možné snadno vyhledávat konkrétní tituly podle názvu, tickeru nebo ISINu. Po vyhledání konkrétního titulu se Vám zobrazí obrazovka, která nabízí všechny dostupné instrumenty pro dané podkladové aktivum přehledně formou záložek.

zalozky

Ke sledování trhů slouží v LYNX Basic přehledné sledovací seznamy. V základním nastavení jsou předpřipravené seznamy s akciemi z nejznámějších globálních indexů Dow Jones, Nasdaq, DAX, Eurostoxx 50 a další indexy a instrumenty.

29-4-2016 13-44-17

Přehlednost a jednoduchost

Jak již bylo několikrát zmíněno, hlavním cílem platformy LYNX Basic je vysoká uživatelská přívětivost, která vychází především z přehlednosti, jednoduchosti a snadné použitelnosti.

Mnoho investorů vychází při svém obchodování z grafů. I práce s grafem je v platformě velice jednoduchá a přehledná. LYNX Basic sice nenabízí desítky indikátorů a funkcí, ale byly vybrány jen ty nejdůležitější a nejzákladnější indikátory a nástroje kreslení, které zcela uspokojí potřeby většiny běžných investorů. Právě i takováto „osekání“ funkcí přispívají k zvýšení přehlednosti a jednoduchosti celé platformy.

Stejně tak zadání příkazu se snaží udržet co nejjednodušší rovinu. Nákupní nebo prodejní příkaz můžete vyvolat z mnoha míst platformy. Vždy má však vyvolání příkazu stejné označení – zeletné tlačítkou Koupit (K) nebo červené tlačítko Prodat (P). Po kliknutí se otevře příkazový lístek, který nabízí taktéž pouze ty nejdůležitější možnosti, jako je cena, množství, typ příkazu, apod. Pokročilé funkce, které většinu uživatelů spíše matou, byly z příkazového lístku v platformě LYNX Basic zcela odstraněny. Naopak, mnoho investorů ocení možnost vložení stop loss pokynu a cílového příkazu (profit targetu) přímo při zadávání exekučního pokynu. Obchodník tedy nemusí vytvářet základní příkaz a poté k němu pracně připojovat nový stop loss příkaz a cílový příkaz.

Tolik k úvodnímu představení nové obchodní platformy LYNX Basic. V příštích článcích se můžete těšit na detailní odhalení funkce Technická analýza a Analýza portfolia. Již nyní však můžeme prozradit, že se jedná o nástroje, které značně ulehčí obchodování a především Vás v investování posunou o kus dál. Všechny nástroje se samozřejmě nesou v duchu naprosté přehlednosti a jednoduchosti, proto se nemusíte bát, že by pro Vás byly tyto nástroje nepoužitelné!

 29-4-2016 14-51-32

Již od roku 2007 se zabývá světovými akciovými trhy. Specializuje se zejména na USA, trhy jihovýchodní Asie a na vlivy politických a makroekonomických událostí na zahraniční trhy. Kontaktovat jej můžete e-mailem na j.mlynek@lynxbroker.cz

Jonáš pro Vás připravuje pravidelné analýzy akciového trhu a makroekonomiky. Zaregistrujte se ke sledování našich analýz a postřehů z trhu. Pro získání nejaktuálnějších krátkých zpráv ze světových burz sleduje Jonáše na Twitter.

LYNX: Jedna platforma, nesčetně výhod
  • Extrémně nízké poplatky
  • Globální investování na více než 100 trzích
  • Profesionální obchodní platforma nabízí jednoduchost, rychlost a spolehlivost
  • Tipy a vzdělávání od profesionálních investičních expertů
Broker Roku 2015 a 2016 v České republice
Nejlepší online broker podle Handelsblatt 2013-2015 (DE)
Nejlepší broker roku 2013 a 2016 podle Gouden Stier (NL)
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05
  [E-book ZDARMA] 11 strategií investičních guru

Jak vybírají své akcie nejúspěšnější investoři na Wall Street? Kniha 11 Super strategií největších investičních guru Vám ukáže, jak si sestavit akciové portfolio podle těch nejlepších investorů na světě.

Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.
×