Ukázkový reálný obchod: Prodej vertikálního put spreadu na index S&P 500

V krátkém videu Vám bude podrobněji popsán jeden z reálných obchodů. Provedeni budete aktuálním nastavením trhu S&P 500 před vstupem do pozice, samotnou technikou vstupu i řízením pozice pro případ, že by se situace na trhu vyvíjela nepříznivě.

V analytickém software Sierra Chart uvidíte dlouhodobou analýzu vývoje S&P 500 na denních grafech s vyznačením dlouhodobých úrovní podpory a rezistence. Na základě těchto úrovní pak určuje potenciálně zajímavé úrovně pro vypisování call nebo put spreadů.

S přechodem na nižší časové okno 30 minut pak přesně časuje vstup do pozice s pomocí Volume Profile. Analýza dlouhodobého vývoje trhů s přechodem na nižší časové okna, spolu s rozborem úrovní, kde se obchoduje nejvíc, pak dávají silný nástroj pro úspěšné obchodování.

Ke konci je uveden reálný obchod, prodej vertikálního put spreadu. Na základě silného konceptu analýzy pak nebylo nutné pozici nijak aktivně řídit a výsledkem byl zisk s minimální námahou.

Pokud Vás tento obchodní přístup zaujal, můžete sledovat pravidelný týdenní výhled v sekci Opce Vzdělávacího portálu nebo se přihlásit na opční webináře.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko a zodpovědnost.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05