Akcie Meta: Co prozradil Mark Zuckerberg o budoucnosti firmy?

Autor: Jaroslav Jarolím

V tomto článku:

Meta Platforms
ISIN: US30303M1027
|
Symbol: META --- %

---
USD
---% (1D)
Týd. ---
Měs. ---
1 rok ---
Přejít na Meta Platforms Akcie
Logo společnosti Meta Platforms (Facebook)
Výnosy akcie Meta Platforms překonaly odhady, ale přesto ihned po zveřejnění výsledků došlo k rapidnímu poklesu ceny. Co nastínil Mark Zuckerberg a jaká je budoucnost akcie Meta v rámci AI sektoru?

Poznejte klíčové novinky související se společností Meta Platforms. Pokud hledáte brokera pro obchodování akcií, klikněte zde.

Je rostoucí inflace hrozba pro technologické akcie?

Sledování inflace je naprostý základ, když investujete do akcií. Hlavně byste měli být na pozoru, když máte velkou expozici v technologickém sektoru. Typickým příkladem jsou akcie Meta, AMD, Intel nebo NVIDIA. Proč? Protože jde o odvětví, které v tomto prostředí asi nejvíce trpí. Vlastně trpí všechny společnosti, když jim rostou celkové náklady. Nicméně defenzivní akcie nebo těžaři komodit jsou odolné nebo dokonce antifragilní.

Proč je inflace strašákem?

Technologický sektor nemůže dlouhodobě prosperovat v prostředí nestabilního měnového prostředí. Odvětví je specifické vysokými náklady na výzkum a vývoj. Společnosti musí držet dostatečné množství hotovosti, kterou inflace znehodnocuje. Kromě toho čelí vyšším úrokovým nákladům, protože sazby vždy nakonec inflaci doženou. Nemluvě o tom, že zákazníci jsou vysokou inflací a úrokovými sazbami taky drceni.

Poslední inflační data proto podle mého názoru nevzbuzují v akciových investorech důvěru. Celková inflace (PCE) v USA totiž vzrostla z 2,5 na 2,7 %. Jádrová složka skončila na 2,8 %, takže je pořád neměnná. Poslední data tudíž potvrzují, že je americká inflace pořád „sticky“, což Fedu zrovna neusnadňuje práci. Pojem sticky nemá přesný český ekvivalent. Proto uvedené slovo pokaždé vysvětluji na příkladu přilepené žvýkačky na podrážku bot, která nejde dolů.

Celková a jádrová inflace (PCE) v USA.
Celková a jádrová inflace (PCE) v USA. Zdroj: tradingeconomics.com (30. 4. 2024)

Jestli má politika Fedu zůstat data dependent, neměly by se úrokové sazby v dohledné době podle mého názoru začít snižovat. Rozhodně si myslím, že by k tomu nemělo dojít ve středu, kdy mají další zasedání. Bude bez debat zajímavé sledovat, jak se k tomu postaví. Jelikož mají vždy na výběr, jakým směrem se vydat. Buď se jejich politika bude nadále odvíjet od makroekonomických dat (inflace, trh práce, HDP, PMI), nebo to „vzdají“ a v dohledné době dojde k prvnímu uvolnění.

Jestli tak učiní, možná ví něco, co ostatní ne. Také je však v sázce, že udělají chybu a rozjedou tím další inflační vlnu, což známe ze 70. let. Mimo to je ještě možnost, že ponechají sazby na současných úrovních příliš dlouho a způsobí tím problémy. Což se projeví tím, že se něco na finančním trhu nebo v reálné ekonomice „rozbije“. Na obě dvě varianty je proto vhodné být připraven. To znamená mít odolné nebo nejlépe antifragilní portfolio.

Co je to antifragilita?

Autorem tohoto pojmu je legendární autor Nassim Taleb, který vysvětluje, že odolnost a antifragilita nejsou to samé. Antifragilitou v tomto kontextu myslíme, že když „vše ostatní“ klesá, naše portfolio poroste. Zatímco odolné portfolio zajišťuje pouze stabilitu.

Odolné akcie jsou beze sporu defenzivní akciové tituly jako jsou Coca-Cola, Procter & Gamble, zdravotnický nebo utility sektor. Jako antifragilní v současnosti osobně považuji sektor těžařů komodit (zlato, stříbro a měď), jelikož z inflačního prostředí ze své podstaty profitují. Nesmí jim však příliš růst energetické vstupy (ropa, plyn). Těžaři zlata profitují i z finančních a ekonomických krizí.

Když se ještě vrátíme k inflaci, s tím souvisí očekávání ohledně vývoje úrokových sazeb. Přiložený graf perfektně vizualizuje, jak se očekávání derivátového trhu (fed funds) měnilo od počátku roku. Zde je konkrétně srovnání s prosincem, kdy derivátový trh propisoval 6-7 snížení v úrokových sazbách (platilo ještě v únoru) pro letošní rok. Nyní propisuje jenom 1,5 snížení.

Očekávání trhu ohledně poklesu sazeb
Očekávání trhu ohledně poklesu úrokových sazeb. Zdroj: bloomberg.com (30. 4. 2024)

Od prosince jsem varoval, že očekávání trhů je příliš optimistické. Jednak by to znamenalo příliš rychlý pokles v inflaci a jednak to bylo v rozporu i s tím, co měl ve výhledu Fed. Ve skutečnosti hrozí, že se naplní nejvíce negativní odhady a k uvolnění měnové politiky letos nedojde. Můj osobní tip původně byl, že k prvnímu uvolnění dojde v létě. Od začátku dubna jsem ale názoru, že k prvnímu poklesu dojde až po prezidentských volbách v USA.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Akcie Meta: Tržní kapitalizace firmy při konferenčním hovoru klesla o 200 miliard

Mark Zuckerberg zahájil konferenční hovor společnosti Meta tím, že mluvil o umělé inteligenci. Poté se přesunul k tématu metaverse, chválil headsety, brýle a operační systém své společnosti. A to hlavní, téměř celou dobu svého úvodního projevu se soustředil na to, kde Meta utrácí peníze.

Investory to však dle mého zřejmě příliš neoslovilo. Akcie Meta Platforms klesly až o 19 % v prodlouženém obchodování hned ve středu minulého týdne, čímž došlo k vymazání více než 200 miliard dolarů tržní kapitalizace. Pokles nastal navzdory tomu, že Meta oznámila lepší než očekávaný zisk a tržby za první čtvrtletí.

To bylo i důvodem, proč si z cenové reakce na sociálních sítích všichni dělali srandu. Jelikož společnost Tesla reportovala výsledky pod odhady, a přesto posílila o zhruba 10 %. Jak často říkám, burza má svou vlastní logiku, která prismatem běžné logiky nemusí vždy dávat smysl.

Myslím, že je důležité zdůraznit, že jsme v minulosti viděli hodně volatility v našich akciích během této fáze naší produktové strategie, kdy investujeme do škálování nového produktu, ale ještě ho nezpeněžujeme.

Mark Zuckerberg

Zuckerberg řekl klíčovou poznámku, protože každý nákladný produkt, který je ve vývoji nebo čerstvě po uvedení, nepřináší žádný výnos. Připomněl i minulé projekty, jako jsou krátká videa Reels, Stories a přechod na mobilní zařízení.

Domnívám se, že když investoři vidí, jak společnost rostoucí náklady drtí, každý takový produkt nevnímají zrovna s nadšením. Jelikož to znamená, že titul z krátkodobého hlediska nebude vydělávat, ačkoliv z dlouhodobého hlediska takové investice přinášejí ty největší výnosy pro investory.

V dnešní době je průměrná délka držby akcie zhruba 6 až 12 měsíců. Proto akciové trhy reagují na první pohled na mnohé události iracionálně. Běžnou logikou si člověk myslí, že by se investoři měli z takových plánů radovat. Nicméně krátkodobého spekulanta nezajímají plány, které budou vydělávat až za pár let, a navíc to krátkodobě ubírá ze zisku.

Mark Zuckerberg: Investice do AI budou pokračovat

Meta vytváří 98 % svých příjmů z digitální reklamy. Když Zuckerberg mluvil o reklamách, díval se vlastně do budoucnosti a nastínil způsoby, jak by společnost mohla potenciálně proměnit své současné investice v další příjmy. Při diskusi o úsilí společnosti Meta vybudovat vedoucí AI řekl, že existuje několik způsobů, jak zde vytvořit masivní podnikání. Včetně škálování obchodních zpráv, zavádění reklam nebo placeného obsahu do interakcí s AI.

Věnoval čas i diskusi o Meta Llama 3 (nejnovější velký jazykový model společnosti) a nedávnému zavedení Meta AI, jako odpovědi na ChatGPT od OpenAI. Zuckerberg pak přešel k potenciálním příležitostem pro expanzi na trhu s headsety smíšené reality, jako je například headset pro práci nebo fitness.

Meta otevřela přístup k operačnímu systému, který pohání její headsety Quest, což podle Zuckerberga pomůže rychleji růst ekosystému smíšené reality. Také mluvil o brýlích AR od Meta, které označil za ideální zařízení pro AI asistenta. Jelikož můžete ostatní nechat vidět to, co vidíte vy. A slyšet věci, které slyšíte vy sami.

Cena akcie Meta se minulý rok téměř ztrojnásobila a ke konci roku 2024 vzrostla o 40 %. Na začátku dubna dosáhl titul rekordních 527,34 dolarů. Po brutálním roce 2022, během kterého společnost ztratila asi dvě třetiny své hodnoty, se zdá, že Zuckerberg znovu získal důvěru investorů.

Pohonem rally byl plán škrtů nákladů, který šéf Meta zavedl na začátku minulého roku. Investory tehdy informoval, že rok 2023 bude rokem efektivity. Společnost snížila počet zaměstnanců a zrušila zbytečné projekty ve snaze stát se silnější a obratnější organizací.

Výdaje Meta na marketing a prodeje.
Výdaje Meta na marketing a prodeje. Zdroj: seekingalpha.com (30. 4. 2024)

Zuckerberg řekl v konferenčním hovoru, že Meta bude nadále efektivně fungovat, ale že přesunutím stávajících zdrojů na investice do AI významně zvýší jejich investiční náklady. Kapitálové výdaje na rok 2024 se předpokládají v rozmezí 35 až 40 miliard dolarů. Což je zvýšení oproti předchozímu odhadu, který byl v rozmezí 30 až 37 miliard dolarů. Dle společnosti je důvodem urychlování investic do infrastruktury na podporu roadmapy pro umělou inteligenci.

Výdaje Meta na výzkum a vývoj.
Výdaje Meta na výzkum a vývoj. Zdroj: seekingalpha.com (30. 4. 2024)

Zuckerberg očekává víceletý investiční cyklus, než produkty AI od Meta dosáhnou škálovatelnosti do ziskových služeb. Finanční ředitelka Meta Susan Li prohlásila, že společnost musí vyvinout pokročilé modely a škálovat produkty, než začnou vytvářet významné příjmy.

Ačkoli existuje obrovský dlouhodobý potenciál, jsme stále na začátku křivky návratnosti.

Susan Li, finanční ředitelka Meta Platforms

Ještě před začátkem konferenčního hovoru investoři zesílili své prodeje. Důvodem byla slabá předpověď tržeb pro druhé čtvrtletí, která prý zastínila překonané odhady pro první čtvrtletí. Jak se propad akcií zintenzivnil, Zuckerberg řekl, že pokud jsou ochotni vydržet, časem budou odměněni.

Historicky bylo investování do budování těchto nových škálovatelných zážitků v našich aplikacích velmi dobrým dlouhodobým investičním rozhodnutím pro nás i pro investory, kteří s námi zůstali. Ale vybudování vedoucí AI bude také větší podnikání než jiné produkty, které jsme přidali do našich aplikací. Pravděpodobně to bude trvat několik let.

Mark Zuckerberg

Reality Labs reportoval za první kvartál ztrátu 3,85 miliardy dolarů

Meta stále není schopna snižovat své ztráty z investic do metaverse, protože konkurence mezi společností Facebook a Apple na trhu s virtuální realitou pořád sílí.

Ve své výsledkové zprávě za první čtvrtletí společnost uvedla, že její divize Reality Labs zaznamenala provozní ztrátu 3,85 miliardy dolarů. Kumulativní ztráty divize od konce roku 2020 přesáhly 45 miliard dolarů. Analytici očekávali provozní ztrátu 4,31 miliardy dolarů a tržby 512,5 milionů dolarů za celé čtvrtletí. Meta nyní předpokládá celoroční výdaje mezi 94 a 99 miliardami dolarů kvůli vyšším nákladům na infrastrukturu a právní náklady.

Tržby v divizi metaverse dosáhly 440 milionů dolarů, což je o asi 30 % více než 339 milionů dolarů před rokem. A představuje pouze asi 1 % celkových tržeb Meta za celé čtvrtletí.

Divize Reality Labs společnosti Meta zahrnuje hardware a software pro vývoj nově vznikající metaverse.

Mark Zuckerberg nazval metaverse další velkou metou a představuje si digitální svět, který podporuje jak produktivitu, tak rekreaci. V roce 2021 Zuckerberg proto změnil název své společnosti z Facebook na Meta Platforms, aby brand odrážel jeho vizi budoucnosti počítačové techniky.

Společnost v září představila VR headset Quest 3 a nejnovější verzi svého hardwaru smíšené reality s počáteční cenou 499 dolarů. Apple začal v únoru prodávat svůj Vision Pro za 3499 dolarů, přičemž nabízí zážitek tzv. prostorového počítače.

Meta také oznámila, že bude spolupracovat s externími hardwarovými společnostmi na vytvoření nových VR headsetů, které budou používat stejný operační systém Meta Horizon. Uvedený operační systém pohání její headsety Quest.

Zuckerberg prohlásil, že zatímco Apple v podstatě zvítězil na trhu s telefony se svým uzavřeným ekosystémem, krok Meta má za cíl zajistit, aby jejich model definoval příští generaci počítačové techniky.

Meta akcie predikce: Co očekávají analytici?

Akcie Meta čelily velkým výprodejům, když společnost předložila slabší než očekávané odhady na příští čtvrtletí. Jak už bylo výše rozebráno, společnost zůstane v investičním cyklu mnohem delší dobu. Jelikož si to závod na poli umělé inteligence žádá. Najdou se i analytici z Wall Street, kteří kroky společnosti Meta chválí.

Klíčové dlouhodobé fundamenty akcie Meta zůstávají nezměněny.

James Le, analytik společnosti Mizuho Securities

James Le si ponechal své doporučení koupit pro akcie Meta a cílovou cenu 575 dolarů. Uvedl, že tolik dlouhý investiční cyklus byl sice překvapením, ale na rozdíl od předchozích cyklů nedochází k erozi tržeb. Navíc z historie víme, že je Meta schopna své investice rychle zpeněžit.

Podobné názory zaznívaly i jinde na Wall Street. Včetně Bank of America, která uvedla, že dosavadní momentum je pro akcie Meta Platforms pravděpodobně u konce nicméně společnost prý investuje na správných místech.

“Co je na tomto investičním cyklu odlišné, je, že investice do AI již přinášejí obchodní výsledky a investorská obec je optimistická ohledně příležitosti v oblasti AI. Nicméně změna tónu Marka Zuckerberga byla pozoruhodná.

Analytik Justin Post

Justin Post si ponechal své doporučení koupit a cílovou cenu akcie Meta na 550 dolarů. Post zvýšil svůj odhad kapitálových výdajů na rok 2024 o 1 miliardu dolarů vzhledem k oznámenému plánu společnosti.

Threads od společnosti Meta má více než 150 milionů aktivních uživatelů

Aplikace Threads od společnosti Meta překonala milník v podobě více než 150 milionů aktivních uživatelů za březen. To je obrovský nárůst z 130 milionů z února. Mark Zuckerberg sdílel uvedená čísla během konferenčního hovoru za první čtvrtletí. Uvedl, že aplikace sleduje předpokládanou trajektorii.

Threads je konkurenční aplikací pro platformu X (dříve Twitter), která byla spuštěna v USA a v dalších více než 100 zemích v červenci 2023. Během prvních tří dnů Threads přilákal téměř 100 milionů uživatelů. Od té doby si tato devět měsíců stará aplikace postupně budovala svou uživatelskou základnu.

Ariel Michaeli je generální ředitel Appfigures a tvrdí, že celosvětová poptávka po Threads v prvním čtvrtletí vzrostla o 29 % ve srovnání s předchozím čtvrtletím. S téměř 6 miliony instalací navíc oproti poslednímu čtvrtletí minulého roku.

Mezitím celosvětová poptávka po X klesá od doby, kdy byl v červenci přejmenován z Twitteru na X. Podle odhadů Appfigures ve srovnání s posledním čtvrtletím minulého roku klesly nové instalace X v prvním čtvrtletí tohoto roku o 29 %. To odpovídá poklesu o 12 milionů stažení za čtvrtletí na celém světě.

Fundamentální analýza akcie Meta Platforms

Obrat společnosti Meta za první kvartál v roce meziročně vzrostl o 27,26 % na 36,46 miliardy dolarů. Provozní výnos meziročně vzrostl o 68 % na 14,06 miliardy dolarů. Na meziroční bázi jsou tu růsty, ale mezikvartálně jde o nemalý pokles. Provozní náklady dosáhly výše 15,77 miliardy dolarů, což se nijak příliš nevymyká.

Výnosy akcie Meta.
Výnosy akcie Meta Platforms. Zdroj: macrotrends.net (30. 4. 2024)

Čistý zisk zaznamenal meziročně růst o 116,66 % na 12,37 miliardy dolarů. Pořád jde o jeden z nejlepších kvartálních výsledků společnosti, ale oproti předešlému je to mírný pokles. Zisk na akcii (EPS) je tím pádem 4,71 dolarů. EBITDA je 17,44 miliardy dolarů, což je růst o 60 %. Volné cash flow skoro pokořilo další rekord, dosáhlo 12,85 miliardy dolarů, což je skoro 80% navýšení oproti předchozímu roku. Ve všech úrovních je obrovský posun oproti roku 2022, který byl velmi slabý.

Zisk akcie Meta.
Zisk akcie Meta. Zdroj: macrotrends.net (30. 4. 2024)

Price to cash flow ratio je 15,24 bodů. Jde o nejvyšší hodnoty za sledované kvartály. Price to free cash flow ratio se drží na 23 bodech. V historii firmy jde pořád o nízké hodnoty. Price to earnings je přes 25 bodů, též historicky nejde o vysoká čísla. Do roku 2017 měly akcie Meta mnohem vyšší multiply.

Free cash flow akcie Meta.
Free cash flow akcie Meta.Zdroj: macrotrends.net (30. 4. 2024)

Hrubá marže dosahuje skoro 82 %, nejvyšší úroveň za sledovaná období. Provozní marže se pohybuje na 38,6 %. Čistá marže je téměř 34 %. Ukazatele ziskovosti jsou velmi slušné.

Rentabilita vlastního kapitálu (ROE) je 33,36 %. Rentabilita na investovaný kapitál (ROIC) dosahuje 27,16 %.

ROE akcie Meta.
ROE akcie Meta. Zdroj: macrotrends.net (30. 4. 2024)

Ukazatel pohotové likvidity (quick ratio) a ukazatel běžné likvidity (current ratio) činí 2,68 bodů, což jsou vskutku robustní hodnoty. Poměr dluhu vůči vlastnímu kapitálu D/E činí velmi robustních 0,25 bodů, také velmi robustní hodnota.

Meta má přes 32 miliard dolarů v hotovosti. Krátkodobé investice jsou skoro 26 miliard dolarů. V cash on hand to dohromady dělá 58,2 miliard dolarů. Společnost tak drží mnohem více likvidity než v roce 2022 nebo začátkem roku 2023. Celkový kapitál Meta dosahuje 149,5 miliardy dolarů, kde je meziročně zaznamenán růst o skoro 20 %.

Celkový dluh společnosti Meta vzrostl na 37,63 miliard dolarů. Čistý dluh představuje -20,6 miliardy dolarů, takže se firmě daří držet si dobrou převahu v likviditě oproti celkovému dluhu.

Technická analýza Meta akcie

Akcie Meta do počátku dubna letošního roku držely velmi silný rostoucí trend. Od cenového minima z roku 2022 si titul připsal skoro 500 %. To je zhruba za rok a půl fenomenální kurzové zhodnocení. Osobně jsem tehdy hodně přemýšlel o vstupu do trhu, protože ten sentiment okolo akcie Meta byl podle mého názoru až absurdně negativní. Nicméně se mi vůbec nelíbila ta sázka na metaverse, takže mi celé rally uniklo.

Loading ...
Název společnosti Symbol Tržní kapitalizace (v mld. USD) Zavírací cena předchozího dne Den Týd. Měs. Půl roku 1 rok 5 let
Meta Platforms META 1.091,60 498,87 -2,84 % -7,74 % -1,19 % 33,01 % 58,94 % 143,14 %
akcie Facebook graf: Dlouhodobá analýza
Týdenní graf akcie Meta Platforms od začátku roku 2021 do dubna 2024. Zdroj: LYNX+ (30. 4. 2023)

Každopádně cenový růst od začátku února začal skomírat. Kurz akcie Meta Platforms sice posiloval, ale bylo to v doprovodu větší volatility. Takové chování trhu předznamenává vytvoření vrcholu, což se i stalo. Za předešlé tři obchodní týdny si akcie Meta od high po low připsaly ztrátu 22 %.

Domnívám se, že cenový pokles ještě ani zdaleka neskončil, protože z technického hlediska se první support nachází až na 380 dolarech. Tím pádem je ještě hodně prostoru pro pokles. Jelikož se trh nemá příliš o co opřít. Alespoň se tím vyplní skrytý gap, který se vytvořil počátkem února.

Závěrem: Akcie Meta jsou velkým překvapením

Akcie Meta Platforms leckdo v roce 2022 zcela odepisoval. Ukázalo se však, že firma má hodně schopný management, který dokázal snížit výdaje a zároveň dosáhnout vyšších výnosů. Tím pádem došlo k ekonomizaci podnikání, což se bude ve fundamentu postupem času ještě propisovat. Stejné platí dlouhodobě pro kurz akcie Meta.

Osobně je mi líto, že jsem v roce 2022 do trhu nevstoupil. Leč doufám, že se pokles titulu významněji prohloubí, abych získal lepší vstupy. Z dlouhodobého hlediska se musí všechny investice jednou propsat na hospodaření firmy, což je pro trpělivé dlouhodobé investory super příležitost.

Myslím si ovšem, že pro krátkodobé spekulanty, co akcie nedrží více jak rok, akcie Meta nebudou to pravé ořechové. Jak vyplývá z textu výše, investice se pozitivně projeví až za několik let. Proto i spoléhám na to, že spekulanti budou nyní tlačit cenu spíše dolů. Jde tedy podle mého spíše o příležitost pro kontrariánské investory s notnou dávkou trpělivosti.

Nesmíme zapomínat i na to, že po celý rok 2024 zůstanou zřejmě úrokové sazby vyšší. To znamená vyšší náklady na kapitál. Pospolu s těmi ohromnými investicemi jsou obavy oprávněné. Krátkodobě cena půjde asi dolů, ale dovolím si tvrdit, že to Meta zvládne. Jak jsem říkal, akcie Meta jsou pro dlouhodobé investory.

Přečtěte si také:

Použité zdroje:

Editorial credit: charnsitr / Shutterstock.com

CNBC: Meta loses $200 billion in value as Zuckerberg focuses earnings call on all the ways company bleeds cash (30.04.2024); www.cnbc.com/2024/04/24/meta-loses-200-billion-in-value-zuckerberg-focuses-on-ai-metaverse.html

CNBC: Meta’s Reality Labs posts $3.85 billion loss in first quarter (30.04.2024); www.cnbc.com/2024/04/24/metas-reality-labs-posts-3point85-billion-loss-in-first-quarter.html

Seekingalpha: Meta’s Threads hits 150M monthly active users; benefits from Taylor Swift’s debut (30.04.2024); www.seekingalpha.com/news/4094302-metas-twitter-rival-threads-hits-150m-monthly-active-users?

Seekingalpha: What, me worry? Wall Street defends Meta’s increased spending on AI opportunity (30.04.2024); www.seekingalpha.com/news/4094000-meta-dives-guidance-spending-worry-investors-wall-street-plays-defense?

Kitco: PCE data shows inflation remains stubborn, muddying Fed rate outlook (30.04.2024); www.kitco.com/opinion/2024-04-26/pce-data-shows-inflation-remains-stubborn-muddying-fed-rate-outlook

CNBC: Key Fed inflation measure rose 2.8% in March from a year ago, more than expected (30.04.2024); www.cnbc.com/2024/04/26/pce-inflation-march-2024-key-fed-inflation-measure-rose-2point8percent.html

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX