Nedávný průzkum mezi klienty LYNX ukázal, že významná část klientů by uvítala webovou alternativu k současné obchodní platformě Trader Workstation. Zároveň vyplynul zájem o méně komplexní a zjednodušenou verzi obchodní platformy.

Je nám potěšením představit Vám novou alternativní verzi obchodní platformy LYNX+. Hlavní důraz je v ní kladen na maximální uživatelskou přívětivost a jednoduchost. Investoři v ní mohou snadno zadávat obchodní pokyny a sledovat výkonnost svého portfolia ve velmi přehledném prostředí a to skrz libovolný webový prohlížeč.

Orientace v LYNX+

Již po přihlášení může investor vidět domovskou stránku, která mu v přehledné formě nabízí základní informace a o aktuálním dění na trzích. Stránka je rozdělena do tří sekcí. Nahoře v červeném obdélníku se nachází navigační panel, pomocí kterého je možné se dostat na dvě kliknutí téměř do všech všech “zákoutí” platformy LYNX+.  Modře orámovaná část zobrazuje aktuální přehled trhů, ve kterém nalaznete graf nejdůležitějšího akciového indexu pro vybraný trh, dále pak přehled aktuálně nejrychleji rostoucích a klesajících akcií a za pozornost stojí sekce “Tip dne,” která ukazuje tituly, které nabízí zajímavé obchodní příležitosti z hlediska technické analýzy. Této funkci automatické technické analýzy bude věnován samostatný článek. Spodní, zeleně vyznačená část, je věnována aktuálnímu zpravodajství. V této části můžete sledovat naše dění na facebooku, nové články na našem webu věnující se různorodým investičním tématům a aktuální vývoj hlavních indexů a významných měnových párů.

22-4-2016 10-29-09

Snadné vyhledávání a sledování instrumentů v LYNX+

Často zmiňovaným problémem mezi našimi klienty bylo vyhledávání konkrétního instrumentu v platformě TWS. LYNX+ řeší tuto problematiku jednoduchým vyhledávacím řádkem s našeptáváním všech dostupných titulů. V tomto vyhledávacím poli je možné snadno vyhledávat konkrétní tituly podle názvu, tickeru nebo ISINu. Po vyhledání konkrétního titulu se Vám zobrazí obrazovka, která nabízí všechny dostupné instrumenty pro dané podkladové aktivum přehledně formou záložek.

zalozky

Ke sledování trhů slouží v LYNX+ přehledné sledovací seznamy. V základním nastavení jsou předpřipravené seznamy s akciemi z nejznámějších globálních indexů Dow Jones, Nasdaq, DAX, Eurostoxx 50 a další indexy a instrumenty.

29-4-2016 13-44-17

Přehlednost a jednoduchost

Jak již bylo několikrát zmíněno, hlavním cílem platformy LYNX+ je vysoká uživatelská přívětivost, která vychází především z přehlednosti, jednoduchosti a snadné použitelnosti.

Mnoho investorů vychází při svém obchodování z grafů. I práce s grafem je v platformě velice jednoduchá a přehledná. LYNX+ sice nenabízí desítky indikátorů a funkcí, ale byly vybrány jen ty nejdůležitější a nejzákladnější indikátory a nástroje kreslení, které zcela uspokojí potřeby většiny běžných investorů. Právě i takováto “osekání” funkcí přispívají k zvýšení přehlednosti a jednoduchosti celé platformy.

Stejně tak zadání příkazu se snaží udržet co nejjednodušší rovinu. Nákupní nebo prodejní příkaz můžete vyvolat z mnoha míst platformy. Vždy má však vyvolání příkazu stejné označení – zeletné tlačítkou Koupit (K) nebo červené tlačítko Prodat (P). Po kliknutí se otevře příkazový lístek, který nabízí taktéž pouze ty nejdůležitější možnosti, jako je cena, množství, typ příkazu, apod. Pokročilé funkce, které většinu uživatelů spíše matou, byly z příkazového lístku v platformě LYNX+ zcela odstraněny. Naopak, mnoho investorů ocení možnost vložení stop loss pokynu a cílového příkazu (profit targetu) přímo při zadávání exekučního pokynu. Obchodník tedy nemusí vytvářet základní příkaz a poté k němu pracně připojovat nový stop loss příkaz a cílový příkaz.

Tolik k úvodnímu představení nové obchodní platformy LYNX+. V příštích článcích se můžete těšit na detailní odhalení funkce Technická analýza a Analýza portfolia. Již nyní však můžeme prozradit, že se jedná o nástroje, které značně ulehčí obchodování a především Vás v investování posunou o kus dál. Všechny nástroje se samozřejmě nesou v duchu naprosté přehlednosti a jednoduchosti, proto se nemusíte bát, že by pro Vás byly tyto nástroje nepoužitelné!

 29-4-2016 14-51-32

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart