Alibaba: Logo společnosti
Čínský akciový trh klesá a kurz nejdůležitějšího čínského indexu se dostává na 15letá minima. Akcie Alibaba se proto obchodují na stejných cenách jako v roce 2016. Proč čínské akcie tolik klesají? Je pokles ceny akcie Alibaba fundamentálně opodstatněný? Na to v rámci dnešní analýzy budeme hledat odpověď.

Poznejte aktuální novinky o společnosti Alibaba, rozbor grafu a hospodářských výsledků. Pokud hledáte brokera pro obchodování akcií, klikněte zde.

Čínské akciové trhy se propadly na 15letá minima

Čínské akciové trhy zažívají nejtěžší období od finanční krize z roku 2008, což s sebou zároveň přináší obrovské příležitosti a vysvětlíme si proč. Prismatem nejdůležitějšího akciového indexu Hang Seng se hodnota čínského akciového trhu propadla na 15letá minima. Na první pohled něco zcela děsivého. Je to velká tragédie pro trpělivé investory, kteří v předchozích 10 letech do čínských akcií pravidelně investovali. Ne jenom, že tím ztratili své zisky, ale dokonce jsou ve ztrátě. Já v tom však vidím příležitost, která se naskytne jednou za mnoho let. A vysvětlíme si proč.

Graf: Čínský akciový index Hang Seng od roku 2009
Čínský akciový index Hang Seng od roku 2009. Zdroj: LYNX+ (30. 1. 2024)

Proč se tedy čínský akciový trh potácí v problémech? Na přelomu let 2022 a 2023 byla velká očekávání ohledně čínských akcií, protože čínská vláda upustila od politiky nulové tolerance proti covidu, díky které docházelo k velkému omezení tamní ekonomiky. To znamenalo plné otevření kapacit čínského hospodářství. Díky očekávání skutečně došlo k nemalému oživení akciového trhu, ale po několika měsících růst ztratil sílu. A na širším trhu se ceny postupně vrátily zpátky.

Čínské akcie neměly jen špatný start do roku 2024. Bylo to obtížné již od února 2021, kdy dosáhly svého historického maxima. Během posledních tří let byla z hodnoty čínských a hongkongských akcií vymazáno přibližně 6 bilionů dolarů. Což je přibližně dvojnásobek ročního ekonomického výstupu Velké Británie.

Ohromné ztráty, které připomínají předešlý pád čínského akciového trhu v letech 2015-2016, zdůrazňují krizi důvěry mezi investory. Ti jsou pravděpodobně dalším vývojem čínské ekonomiky znepokojeni.

Poslední tři roky byly nepochybně náročným a frustrujícím obdobím pro investory a účastníky trhu s čínskými akciemi. Čína je v současnosti obchodována za velmi nízké ocenění.

analytici Goldman Sachs

Obecně vzato se uvádí, že druhá největší ekonomika světa je postižena celou řadou problémů. Patří mezi ně rekordní propad v oblasti nemovitostí, deflace, dluh, klesající porodnost a snižující se pracovní síla. Stejně jako posun k ideologicky řízeným politikám, které otřásly soukromým sektorem a odradily zahraniční firmy.

Tento kolaps učinil z hlediska výkonnosti čínské trhy v letošním roce nejhorší na světě. To vše se navíc odehrává na pozadí globálního akciového tržního boomu. Například Japonsko výrazně roste a blíží se ke svým historickým maximům z počátku 90. let.

Čínská vláda začíná být samozřejmě znepokojena. Peking prý požádal banky, aby prodávaly dolary kvůli podpoře jüanu. Bloomberg poté uvedl, že čínská vláda se zřejmě chystá přímo zasáhnout na podporu svého akciového trhu. Čínský premiér Li Čchiang v pondělí nařídil úředníkům, aby přijali „silné a účinné opatření“ ke stabilizaci trhů.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Je to s Čínou opravdu tolik špatné?

Stručně řečeno, investoři jsou znepokojeni nedostatkem účinných politik z Pekingu, které by podnítily udržitelné hospodářské oživení. Čínská ekonomika v roce 2023 vzrostla o 5,2 %. To bylo její nejpomalejší tempo expanze od roku 1990, s výjimkou tří pandemických let do roku 2022. Ekonomové široce očekávají, že růst země se letos dále zpomalí na přibližně 4,5 % a v střednědobém horizontu klesne pod 4 %.

Růst HDP v Číně
Růst HDP v Číně. Zdroj: tradingeconomics.com (30. 1. 2024)

Růst HDP v Číně. Zdroj: tradingeconomics.com ((30. 1. 2024)

Je to daleko pod dvojciferným růstem Číny v minulých desetiletích. Země by mohla prý proto čelit desetiletím stagnace nebo dokonce ekonomické recesi. S tím však příliš nesouhlasím.

Zvyšuje se zmatek ohledně postojů Pekingu k ekonomické politice.

analytici Nomura

Ekonomická recese nebo stagnace je podle mého názoru nepravděpodobná a jde spíše až o příliš negativní scénář. Čínská ekonomika je pořád velmi robustní, v tomto ohledu se nic oproti minulým létům nezměnilo. Osobně si myslím, že investoři se Číně vyhýbají primárně kvůli nejasné politice Číny.

Také se předpokládalo, že centrální banka sníží základní úrokové sazby, ale za stávajících okolností si to asi nemohou dovolit. Myslím si, že je to kvůli stabilitě domácí měny. Formálně má čínský yuan vůči dolaru plovoucí kurz, ale jakmile vybočí ze stanoveného pásma, centrální banka začne intervenovat. De facto je tak fixní.

Čína je prostě jiná, jak z kulturního, tak socioekonomického hlediska. Jsou to však dle mého názoru stále svým způsobem kapitalisti a každý dobrý kapitalista ví, že domácí akciový trh musí být silný. Proto jsem přesvědčen, že čínská vláda bude pracovat tak, aby nejistotu snížila.

Když se podíváme na průmyslovou výrobu v Číně, tempo růstu se vrací na úrovně, které byly běžné před rokem 2020. Poslední data ukazují, že šlo o nejstrmější růst průmyslové výroby od února 2022. Podpořený těžbou (4,7 % vs. 3,9 % v listopadu) a růstem zpracovatelském průmyslu (7,1 % vs. 6,7 %), i pokračujícím růstem produkce související s utilitami (7,3 % oproti 9,9 %).

Průmyslová výroba v Číně
Průmyslová výroba v Číně. Zdroj: tradingeconomics.com (30. 1. 2024)

Potom je tedy otázkou, zda jsou skutečně obavy z hospodářského útlumu opodstatněné. Přijde mi, že si investoři navykli, že Čína dlouhodobě rostla o závratná čísla, což v následujících letech asi platit nebude. To ale neznamená, že poroste pomalu. Navíc valuace tamního akciového trhu jsou opravdu nízké. Kupříkladu akcie Alibaba mají P/E zhruba 10 dolarů za akcii. To znamená, že zaplatíte za jednu akcii 10násobek zisku. To jsou podle mého vskutku dobré ceny.

Když se ještě vrátíme ke zmínkám o recesi a deflaci, na první pohled scénáři nahrává vývoj cenové hladiny od jara 2023. Větší část minulého roku byla Čína na pomezí deflace a poslední měsíce je soustavně v mírné deflaci. Nicméně mírná deflace nemusí být žádný problém a automaticky neimplikuje ekonomické problémy.

Vývoj inflace v Číně
Vývoj inflace v Číně. Zdroj: tradingeconomics.com (30. 1. 2024)

Učebnice pro studenty sice říkají, že pokles cenové hladiny je typickým příznakem hospodářské recese, ale záleží na kontextu. Deflace je nízká a jádrová složka je navíc v kladných hodnotách. Stabilně kolem 0,6 %. Míra nezaměstnanosti je na Čínu vyšší, ačkoliv to není tragické.

Na deflaci není jednotný názor. Někteří říkají, že mírná deflace přináší pozitivní efekt pro ekonomiku. Pokud nemáte velké životní náklady, například na energie, více spotřebováváte a investujete. To znamená větší příjmy společností. Jiní ekonomové se zase jakékoliv deflace bojí.

Akcie Alibaba: Čínské akcie jsou levné

Když se o Číně hojně mluvilo před více jak rokem, neměl jsem o tento trh příliš zájem. Jelikož jsem měl pocit, že je pozornost již natolik silná, že to zcela vytěsní potenciální výnosy. Kdykoliv mám pocit, že se o jakémkoliv trhu příliš mluví, automaticky se mu raději vyhnu a vyčkávám na jiný sentiment. Polopaticky řečeno, chci vidět špatné titulky ve velkých médiích. Čím horší, tím více mě to láká nakupovat čínské tituly jako jsou akcie Alibaba, NIO, JD.com a další. Ideálně takové akcie, které dnes nikdo moc kupovat nechce. To je z kontrariánského pohledu ideální příležitost pro začátek vstupu do trhu.

Co je kontrariánský přístup?
Kontrariánský přístup lze charakterizovat jako investiční strategii spočívající v nákupech nebo prodejech aktiv v protikladu s nynějším sentimentem nebo převládajícím názorem na trhu. Cílem je tedy zaměřit se na zhodnocování portfolia díky investování do aktiv, které prostě nejsou oblíbené. Není to ovšem jednoduchá metoda a vyžaduje disciplínu, znalosti davové psychologie a ekonomické historie.

O čínském akciovém trhu nebo tamní ekonomice se poslední dobou podle mého názoru mluví v opravdu negativních konotacích. Jako by se Čína měla propadnou do pekel. V investorovi praktikujícím kontrariánský způsob investování to hned musí vzbuzovat velký zájem.

Když se podíváme ještě na valuace, čínský akciový trh je oproti americkému trhu vskutku levný. Forwardové P/E amerického technologického sektoru dosahuje 36 bodů. Kdežto forwardové P/E čínského akciového trhu dosahuje pouhých 9,5 bodů. Ihned víte, že při investici do čínských společností platíte mnohem nižší násobky zisků za akcii. Dokonce výrazně pod 10letým průměrem. Z toho plyne, že potenciál pro výnosy je mnohem větší. Mimochodem, forwardové P/E Latinské Ameriky je pouhých 9,3 bodů. Konkrétně Brazílie je můj další černý kůň.

Aktuální P/E a 10letý průměr dle regionů.
Aktuální P/E a 10letý průměr dle regionů. Zdroj: linkedin.com (30. 1. 2024)

Čína chce akciový trh podpořit v objemu 282 miliard dolarů

Čínský premiér Li se zavázal k přijetí opatření na podporu akciového trhu a zlepšení likvidity. Jak bylo však zmíněno výše, ve stejný den velké státní banky přistoupily k podpoře čínského jüanu, aby zabránily příliš rychlé depreciaci domácí měny, když čínské akcie prudce klesaly.

Musíme přijmout silnější a účinnější opatření ke stabilizaci trhu a důvěry. Je nutné zlepšit konzistenci makroekonomických politických orientací, posílit inovaci a koordinaci politických nástrojů, upevnit a zlepšit pozitivní ekonomické oživení a podporovat stabilní a zdravý rozvoj kapitálového trhu.

čínský premiér Li

Poté se objevily zprávy, že čínské úřady zvažují velký zásah tím, že vyčlení přibližně 2 biliony jüanů (282 miliard dolarů) jako součást fondu na stabilizaci akciového trhu. Převážně pomocí zahraničních účtů čínských státních podniků.

Fond by nakupoval akcie kótované na pevninské Číně prostřednictvím Hongkongské burzy cenných papírů. Úřady rovněž vyčlenily alespoň 300 miliard jüanů (42 miliard dolarů) místních fondů na investice do akcií pevninské Číny.

Pokud se tyto zprávy ukážou jako pravdivé, program nákupu aktiv by mohl vygenerovat značný objem nákupů.

Ken Cheung, hlavní stratég pro asijské FX v Mizuho Bank

Analytik se také domnívá, že čínská centrální banka se rozhodla nesnížit úrokové sazby, aby zabránila dalšímu oslabení jüanu.

Názory na akcie Alibaba, Baidu a JD.com

Zatímco čínský trh klesá, podívejme se, jaký názor mají někteří analytici ze Seekingalpha k nejlepším čínským akciovým titulům.

Dle některých jsou akcie Alibaba pro investory, kteří jsou ochotni riskovat a mají dlouhodobý horizont. Pak je současná cena akcií skvělou příležitostí. Alibaba má prý silné základy, mezi které patří ziskovost, růst a finanční zdraví.

Baidu je dlouholetý přední internetový vyhledávač a samotná společnost si dle některých pomalu dělá cestu k vedoucímu postavení v čínském prostoru pro umělou inteligenci. Společnost má velké pozice v hotovosti a investicích, zejména s ohledem na vedoucí postavení platformy AI.

Co se týče JD.com, dle některých je ocenění společnosti nelogické. Prý je ocenění na úrovních jako by společnost měla brzy zaniknout. Další analytici se domnívají, že akcie JD.com jsou v tomto okamžiku extrémně podhodnocené.

Spoluzakladatel Jack Ma nakupuje akcie Alibaba

Spoluzakladatel společnosti Jack Ma nakupuje akcie Alibaba. Stejně tak předseda představenstva Alibaba Joe Tsai. Jakmile vysoký management nakupuje akcie své vlastní firmy, vzbuzuje to vždy velkou důvěru. Jelikož jde o tzv. insidery. Naopak prodeje nejsou snášeny úplně dobře, protože to může implikovat, že vrcholní představitelé společnosti předpokládají cenové poklesy.

Jack Ma, který v roce 2019 odstoupil z funkce výkonného předsedy Alibaba, zůstává hlavním akcionářem. Jack Ma koupil na burze v Hongkongu v posledním čtvrtletí akcie Alibaba v hodnotě asi 50 milionů dolarů. Zatímco Tsai koupil v čtvrtém čtvrtletí akcie Alibaba obchodované v USA v hodnotě asi 151 milionů dolarů prostřednictvím svého rodinného investičního nástroje Blue Pool Management.

Společnost Alibaba v rámci zpětných odkupů v roce 2023 nakoupila své vlastní akcie v hodnotě asi 9,5 miliardy dolarů. Alibaba obchoduje své akcie pod cenou svého IPO ze září 2014. Za poslední rok akcie Alibaba klesly o přibližně 38 % a ke konci ledna činila tržní kapitalizace přibližně 172 miliard dolarů.

Zpětné odkupy akcií jsou pro investory velmi důležité, protože je to jiná cesta k tomu, jak vrátit část peněz zpátky k akcionářům. V konečném důsledku je efekt stejný jako u dividend. Akorát nepřímo díky většímu kapitálovému výnosu, protože tím dojde k nižší nabídce obchodovatelných akcií na trhu.

Nový CEO pro nákupní platformu Daraz

Online nákupní platforma Alibaba Group Daraz jmenovala nového generálního ředitele, což je poslední změna vedení u čínského giganta v rámci reorganizace e-commerce.

James Dong, který vede jihovýchodoasijskou divizi Alibaba Lazada Group, nahradí zakladatele Bjarka Mikkelsena jako dočasného generálního ředitele. Mikkelsen založil Daraz se sídlem v Pákistánu v roce 2015, který se od té doby rozšířil do Nepálu, Srí Lanky a Bangladéše.

V jeho nové roli se Dong bude snažit prohloubit integraci mezi Daraz a sesterskými společnostmi Lazada, Trendyol, AliExpress a Alibaba.com. Dong bude nadále vést Lazadu a zároveň působit jako generální ředitel Darazu.

S touto strukturou budeme mít zaměřenější strategii a efektivnější obchodní model.

Bjark Mikkelsen, zakladatel Daraz

Před připojením k Lazadě byl Dong vedoucím strategie globalizace a podnikového rozvoje v Alibaba a sloužil jako šéf kanceláře předsedy a generálního ředitele Daniela Zhanga. Připojil se k Lazadě v roce 2018 a v roce 2022 byl povýšen na generálního ředitele.

Alibaba oznámila řadu změn v managementu, protože bojuje s narůstající konkurencí ze strany rivala PDD Holdings a pomalejším než očekávaným oživením podnikového hospodářství.

Čína chce více regulovat AI průmysl

Čínské ministerstvo průmyslu vydalo návrh směrnic pro standardizaci průmyslu umělé inteligence. Akcie čínských technologických společností zaměřených na AI, jako jsou akcie Alibaba a Baidu v reakci ihned klesly o několik jednotek procent.

Plán navrhuje vytvořit více než 50 národních a celopodnikových standardů pro AI do roku 2026. Směrnice také uvedly, že Čína si klade za cíl podílet se na vytváření více než 20 mezinárodních standardů pro AI. V říjnu 2023 čínský prezident Si Ťin-pching uvedl, že Čína zahájí iniciativu pro regulaci AI z několika směrů. Což se liší od přístupu, který zvolily Spojené státy.

Generativní služby AI se staly tématem dne od uvedení ChatGPT od OpenAI v roce 2022. Čínské společnosti včetně Alibaba, Baidu a Tencent vyvíjejí své vlastní modely AI ve snaze konkurovat velkým jazykovým modelům, jako je například OpenAI od společnosti Microsoft.

Fundamentální analýza akcie Alibaba

Společnost Alibaba dosáhla za poslední kvartál meziročně mírný růst výnosů o 2,61 % na 31 miliardy dolarů. Jde tedy o podobnou úroveň obratů jako v předešlých obdobích. Provozní výnosy meziročně vzrostly o 26,35 % na 4,63 miliard dolarů. Provozní náklady jsou 6,78 miliardy dolarů, jedny z nejnižších za sledovaná období.

Čistý zisk je 3,82 miliardy dolarů. Vzhledem k tomu, že Alibaba před rokem zaznamenala nemalé ztráty, je to zlepšení. Zlepšení, které trvá několik kvartálů v řadě. EPS je tedy 1,5 dolarů za akcii. EBITDA vzrostla o 14,54 % na 5,85 miliardy dolarů.

Čistý zisk akcie Alibaba.
Čistý zisk akcie Alibaba. Zdroj: macrotrends.net (30. 1. 2024)

Price to cash flow je 7,82 bodů. Price to free cash flow k poslednímu kvartálu činilo 6,27 bodů. Price to earnings je za poslední kvartál 12 bodů, aktuálně představuje 10,25 bodů. Všechny násobky jsou proto na velmi nízkých úrovních, což podtrhuje, že akcie Alibaba jsou relativně levné.

Price to free cash flow akcie Alibaba.
Price to free cash flow akcie Alibaba. Zdroj: macrotrends.net (30. 1. 2024)

Hrubá marže je za poslední kvartál skoro 37 %. Provozní marže je skoro 15 %. Čistá marže se drží několik kvartálů v řadě na dvojciferných číslech, 12,33 %.

Rentabilita vlastního kapitálu (ROE) dosahuje 13,6 %. Rentabilita na investovaný kapitál (ROIC) atakuje téměř 12 %. Prismatem 7 sledovaných čtvrtletí jde o nejlepší výsledky.

Ukazatel pohotové likvidity (quick ratio) a běžná likvidita (current ratio) je skoro 2 body. Hodnoty jsou to proto robustní, což znamená, že společnost Alibaba má dostatek likvidity.

Alibaba drží v hotovosti zhruba 38,5 miliardy dolarů. Společnosti se tím pádem zase daří navyšovat zásoby hotovostních rezerv. V krátkodobých investicích má aktiva za 45,27 miliard dolarů. V cash on hand neboli v ekvivalentu hotovosti, má celkově 83,74 miliardy dolarů. Celkové závazky pokračují v poklesu a nyní jsou 87,83 miliardy dolarů. Celkový kapitál meziročně vzrostl o 5 % na 160,2 miliardy dolarů.

Dluh vůči vlastnímu kapitálu (D/E) dosahuje 0,16 bodů, což je velmi robustní hodnota. Celkový dluh je 22,83 miliard dolarů, čistý dluh představuje -60,91 miliardy dolarů. To znamená, že přebytek likvidity je 60,91 miliardy dolarů.

Technická analýza akcie Alibaba

Akcie Alibaba mají své historické maximum z října 2020 na ceně 319,32 dolarů. Když to vezmeme od historického maxima po minimum z minulého roku, je to pokles ceny akcie Alibaba o skoro 82 %. Po nynější ceny asi o 77 %. Akcie Alibaba si tudíž dle mého sáhly na naprosté dno. Ceny jsou totiž o dost nižší než z IPO z roku 2014 a na sekundárním trhu se za podobné ceny obchodovalo v letech 2015 a 2016.

Loading ...
Název společnosti Symbol Tržní kapitalizace (v mld. USD) Den Týd. Měs. Půl roku 1 rok 5 let
Alibaba BABA 196,05 0,88 % 4,14 % 4,35 % -8,45 % -10,84 % -59,31 %
Graf akcie Alibaba
Kurzový vývoj akcie Alibaba od začátku roku 2015 až do ledna 2024. Zdroj: LYNX+ (30. 1. 2024)

Znamená to, že je s jistotou pokles u konce? Nikoliv, nemáme křišťálovou kouli. Nicméně víme, že ten nejagresivnější pokles skončil již před více jak rokem. Od října 2020 až po říjen 2022 byl cenový sestup hrozivě strmý. Od té doby máme před sebou víceméně stranový vývoj, což je dobře.

Z pohybu do strany lze totiž odvodit, že prodejní tlak se naprosto vyčerpal a trh je víceméně v rovnováze. Zmíněné potvrzuje i indikátor RSI.

Nejdůležitější supportní úroveň je 58,44 dolarů, kterou kurz plně otestoval právě v řečeném říjnu 2022. Doufal jsem, že se na support podíváme znovu, ale je dost možné, že až sem prodejci podruhé cenu nedostanou. I tak jsou však současné ceny solidní a pokud půjdeme níže, byl bych za to rád.

Abychom viděli na trhu dynamičtější price action, musí cena akcie Alibaba prvně překonat rezistenci, která se rozprostírá kolem 84,56 dolarů. Další metou je zakreslená rezistenční trendová čára. Jestli se povede úspěšný průlom, mohl by cenový růst přitáhnout reakční kupce. To znamená přitáhnout nové investory a spekulanty.

Závěrem: Akcie Alibaba jsou silný titul s nízkou cenou

Akcie Alibaba jsou z fundamentálního hlediska jednoznačně silným titulem, který je zároveň za nízkou cenu. Že trh dobrý fundament prozatím nepropisuje do ceny považuji za příležitost. Jak jsem rozebíral výše, sentiment je ohledně čínského akciového trhu opravdu špatný.

Nikdo nevidíme do budoucnosti, ale pokud chceme hledat jako malí investoři dobré příležitosti, musíme jít někdy i proti davu. Akcie Alibaba a další čínské tituly jsou zrovna pokusem, u kterého se za nějaký ten čas ukáže, zda se takový postup vyplácí.

Zdůrazňuji, že investování do akciového trhu je vždy rizikové, tudíž není jistota, že ceny nebudou ještě klesat. I když je čínský trh v současnosti levný.

Dnešní analýza proto nemá ve čtenářích evokovat pocit, že jsou čínské akcie jakási jistota, která jim přinese v následujících letech obrovské výnosy. Jak jsem psal na začátku analýzy, čínský akciový trh má svá specifika. Jestli je pro vás Čína po kulturní a socio-ekonomické stráncešpanělská vesnice, je lepší se tomuto trhu vyhnout. To neznamená, že musíte být sinologové. Leč udělat si přípravu a nastudovat si tamní ekonomiku by neměl být pro žádného investora zas takový problém.

Přečtěte si také:

Použité zdroje:

Editorial credit: testing / Shutterstock.com

CNBC: China is weighing measures to prop up its stock markets, could reportedly mobilize $278 billion (29.01.2024); www.cnbc.com/2024/01/23/china-reportedly-weighs-measures-to-support-stock-markets-could-mobilize-278-billion-.html

CNN Business: Chinese stocks have lost $6 trillion in 3 years. Here’s what you need to know (29.01.2024); www.edition.cnn.com/2024/01/23/investing

/china-stock-market-losses-explained/index.html

Seekingalpha: China struggles continue; See what Seeking Alpha analysts say about BABA, BIDU, and others (29.01.2024); www.seekingalpha.com/news/4059201-china-struggles-continue-see-what-seeking-alpha-analysts-say-about-baba-bidu-and-others?source

Seekingalpha: Alibaba’s Daraz gets new CEO in latest shuffle (29.01.2024); www.seekingalpha.com/news/4057892-alibabas-daraz-gets-new-ceo-in-latest-shuffle?

Seekingalpha: Alibaba surges after Jack Ma, Tsai buy $200M company stock: report (29.01.2024); www.seekingalpha.com/news/4057412-alibaba-surges-after-jack-ma-tsai-buy-200m-company-stock?

Seekingalpha: Baidu, Alibaba dip after China unveils draft for standardizing AI industry (29.01.2024); www.seekingalpha.com/news/4055550-baidu-alibaba-dip-after-china-unveils-draft-for-standardizing-ai-industry?source

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart