Akcie Apple zůstávají pod dočasným maximem z konce října. Ceny se stabilizovaly těsně pod 200denním klouzavým průměrem, který je na grafu znázorněn oranžově. Průraz nad tento indikátor by následně mohl přilákat nazpět zejména dlouhodobější investory. Akcie se v současné době nacházejí v technicky mimořádně zajímavé konstelaci. 

Názor experta: Býci v posledních dnech dokázali ubránit 20denní i 50denní klouzavý průměr. Volatilita navíc v současné době výrazně klesá, a to jsou první známky toho, že by brzy mohlo dojít k většímu pohybu. 

Proražení pod úroveň 145 USD by bylo považováno za jasné vítězství medvědů, zatímco proražení nad úroveň 155 USD by pravděpodobně doprovázely jasné nákupní signály. Možným cenovým cílem by pak byla hodnota kolem 175 USD poblíž high z poloviny srpna. 

Výhled: NEUTRÁLNÍ

Název společnosti Symbol Měna Tržní kapitalizace (v mld. USD) Den Týd. Měs. 3M 1 rok YTD
Apple Apple AAPL AAPL USD USD 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
graf akcie AAPL
Cenový graf akcie AAPL. Zdroj: Trader Workstation (24. 11. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Článek vychází z analýzy:

MAUTZ, A. Apple vor größerer Bewegung? LYNX [online]. Vydáno 24. 11. 2022 [cit. 24. 11. 2022]. Článek naleznete zde.

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart