Výběr z aktuálních příležitostí na komoditách

  • Pro zhlédnutí webináře vložte e-mail

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

V tomto webináři se dozvíte:

Projdeme si množství trhů a pokusíme se identifikovat aktuálně nejzajímavější příležitosti na komoditních trzích. Pomůžou nám v tom obchodní signály generované umělou inteligencí, které najdete v aplikaci SpreadCharts. Ty nám ušetří čas, takže nebudeme muset procházet spoustu trhů jeden po druhém, ale budeme se moci soustředit na podrobnější analýzu těch nejlepších komodit a spreadů. Ne každá příležitost je totiž zralá k zobchodování. V tomto webináři se dozvíte:
  • jak využít obchodní signály v aplikaci SpreadCharts, generované umělou inteligencí, k rychlému odhalení příležitostí na komoditních trzích
  • projdeme si tyto příležitosti a vybereme ty, které mohou být skutečně zajímavé
  • analýza několika aktuálně nejzajímavějších příležitostí, ať už se jedná o podkladové komodity nebo komoditní spready
Webinářem vás provede Pavel Hála. Na finančních trzích se aktivně pohybuje od roku 2007. Významně se podílel na tvorbě opčních strategií na komoditní ETF a volatilitu v předním středoevropském hedge fondu Charles Bridge Global Macro a v dalších institucích. Jeho strategie se obchodovaly na klientských prostředcích dosahujících souhrnné hodnoty téměř 300 mil. Kč. V současné době se věnuje rozvoji vlastní společnosti SpreadCharts, která vyvíjí analytický software pro komoditní trhy vylepšený o umělou inteligenci. Cloudovou aplikaci SpreadCharts dnes používají individuální obchodníci, fondy, investiční banky, ale také farmáři, těžaři a zpracovatelé fyzických komodit po celém světě.

Nadcházející webináře

Mohly by vás také zajímat tyto webináře: