Objevte tajemství 11 investičních guru

Úspěšné investování vypadá snadno. V dlouhém období trhy přece vždycky rostou. Avšak statistiky ukazují, že tak jednoduché to není. Při pohledu na výkon širokého amerického akciového indexu S&P 500 zjistíme, že mezi lety 1987 a 2006 rostl index průměrně o 11,8 % ročně. Průměrný investor během stejné periody však dosáhl pouze 4,3% zisku za rok. Investiční odborníci mají tendenci dosahovat horších výsledků než většina investorů. Avšak i přesto existuje zajímavá cesta k úspěchu. Úzká skupina investorů dokázala díky svým unikátním investičním strategiím systematicky překonávat tržní výnosy. A tím nemáme na mysli krátkodobé úspěchy. Zaměříme se pouze na opravdové velikány, kteří dokázali pravidelně, každým rokem konzistentně dosahovat vysokých zisků. Řeč bude o „investičních guru“.

Každý měsíc bude ve dvou článcích představen nový burzovní guru. Inspirujte se těmito investičními profesionály, jejich investičním příběhem a nahledněte pod pokličku jejich investičních strategií.

Pokud se budete chtít dozvědět o investičních guru více, nechte si zdarma zaslat e-book 11 super strategií největších investičních guru.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.
LYNX: Jedna platforma, nesčetně výhod
  • Extrémně nízké poplatky
  • Globální investování na více než 100 trzích
  • Profesionální obchodní platforma nabízí jednoduchost, rychlost a spolehlivost
  • Tipy a vzdělávání od profesionálních investičních expertů
Broker Roku 2015 a 2016 v České republice
Nejlepší online broker podle Handelsblatt 2013-2015 (DE)
Nejlepší broker roku 2013 a 2016 podle Gouden Stier (NL)
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05