Logo LYNX Traderstocht Logo LYNX Traderstocht Staňte se lepším investorem
Snow decoration Snow decoration

LYNX Cesta Tradera

Správné investiční vzdělání je nezbytné než začnete investovat své peníze na světových burzách. LYNX Cestu Tradera jsme vytvořili ve spolupráci s nejvýznamnějšími osobnostmi českého investičního světa – od investičních manažerů hedge fondů a úspěšných traderů, přes trading mentory až po význámné ekonomy. Společně chceme zajistit, že jste dostatečně připraveni ke vstupu na burzu. Na této stránce se dozvíte vše nezbytné o investování i tradingu, abyste si mohli vybrat svou vlastní investiční cestu.

Projděte s námi celým cyklem a získejte osvědčení o absolvování a také exkluzivní nástroj pro zvýšení efektivity vašeho obchodování na burze.

Stáhněte si Cestu tradera do Vašeho e-mailu

Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.

Sledujte LYNX Cestu Tradera a staňte se lepším investorem.

Nejste klientem LYNX? Otevřete si investiční účet plně online během 10 minut.

Už máte svůj LYNX účet? Doporučte LYNX ve svém okolí a získejte oba $50 kredit na poplatky.

Cyklus Cesta tradera pro Vás vytvořil a provozovatelem webu je LYNX B.V., organizační složka se sídlem na adrese Václavské náměstí 776/10, 110 00 Praha, IČO: 02451778, vedená pod sp.zn. A 76398 u Městského soudu v Praze.

background desktop background desktop
Investování na finančních trzích zahrnuje rizika. Vaše celková ztráta může převýšit Váš celkový vklad