LYNX Professional Services

Broker pro profesionální klienty

  • Individuální poplatková struktura
  • Oceňovaná a spolehlivá platforma
  • Nejširší nabídka trhů a instrumentů

Nízké celkové náklady

LYNX nabízí nízké poplatky za obchodování. Nemáme žádné poplatky spojené s vedením účtu, používáním platformy ani za neaktivitu. Profesionální klienti nemusí garantovat žádné minima provedených obchodů pro otevření účtu přes LYNX.

Obchodujete aktuálně přes Interactive Brokers?

Ve většině případů jsme schopni nabídnout Vám nižší poplatky. Přesun Vašeho účtu pod LYNX je snadný a rychlý proces. Dokážeme přesunout Váš celý účet bez rozsáhlé administrativy. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Profesionální a oceňované platformy

S LYNX získáváte přístup k platformě TWS, celosvětově oceňované platformě od Interactive Brokers. Mezi hlavní přednosti TWS v porovnání s ostatními platformami patří především rychlost exekuce. Za poslední roky se nestalo, aby platfroma TWS nefungovala. Stabilita platfromy je klíčová pro profesionály. LYNX navíc nabízí TWS v českém jazyce. Platforma nabízí širokou škálu investičních nástrojů a funkcí pro každý typ investora. Mezi ně patří:

  • Přes 60 typů inteligentních příkazů
  • API připojení & Propojení s externími platformami
  • Profesionální nástroje & Smart Routing

 

Chcete provést naší obchodní platformou? Neváhejte nás kontaktovat

Neomezené investiční možnosti

Přístup na 100+ trhů

S LYNX máme možnost obchodovat akcie, opce, futures, forex, ETF a další instrumenty na více než 100 trzích po celém světě v rámci jedné platformy.

Klikněte zde pro přehled všech dostupných trhů a instrumentů.

produkty-trhy-lynx
Zvyšte svůj výnos: Stock Yield Enhancement Program

Máte možnost generoval dodatečný příjem účastí ve Stock Yield Enhancement Program. Tímto umožníte brokerovi, aby vypujčil Vaše akcie investorům spekulujícím na pokles těchto akcií. Za odměnu obdržíte úrok od těchto spekulantů. Jedná se o unikátní příjem, jelikož standardně si brokeři ponechávají celý tento úrok.

LYNX Professional Services

Komplexní nabídka s nejnižšími náklady

Chcete se dozvědět více?

povinná položka
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.