Long signál na akcii Beiersdorf (BEI)

Dokonce ani německá společnost Beiersdorf (BEI), která se zaměřuje na výrobu kosmetických přípravků, to v uplnynulých měsících neměla jednoduché. Downtrend u německé společnosti Beiersdorf započal proražením důležitého supportu na hladině €96 a akcie tak schytávala ránu za ranou. Až duben konečně přinesl dlouho očekávanou otočku v trendu.

V současné době nám ceny konsolidují v úzkém range mezi €91 a €93,70. Tato oblast konsolidace je pro další vývoj ceny rozhodující. Pokud dojde k jejímu průrazu a podíváme se nad hladinu €93,70, bude cena i nadále pokračovat v růstu. Pokud se tak stane, je možné, že stará maxima z prosince a ledna budou znovu otestována.

Signál pro vstup do obchodu je jasný – pokud prorazíme nad rezistenci, je na stole jasný technický signál k nákupu. Nákupní příkaz tedy umístíme na cenu €93,80. Pokud dojde k otevření pozice, umístíme ihned stop-loss pod minima z posledních dnů. Risk je tedy zhruba v hodnotě 3%.

Long signál na akcii Beiersdorf (BEI)

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Získat ho můžete zde.

Zaujaly vás akcie Beuersdorf (BEI)?

Akcie Beuersdorf (BEI) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

Investice do akcií - obchodování na burze
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05