Long signál na akcie Walmart (WMT)

Americký řetězec maloobchodů nedávno překvapil extrémně pozitivním kvartálním výsledkem. V poslední době akcie spíše skomírala, ale začátkem července nastoupil silný býčí trend. Nedávná série zvýšených maxim a minim jasně staví tuto akcii do uptrendu.

Po nákupním gapu, který vznikl jako reakce na kvartální výsledky, si řada investorů vybrala zisky a trh si dává zasloužený oddech. Nyní se zdá, že se býci opět dostávají do čela a tlačí cenu na průraz naznačené formace.

Stop pokyn ke koupi nastavíme na $97.20, k otevření pozice budou tedy muset ceny ještě trochu vzrůst. Stop-loss nastavíme pod minimem minulého týdne, což bylo $95,11. Ke konci roku očekáváme profit v rozmezí $105 až $110.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie.

Zaujaly vás akcie Wallmart (WMT)?

Akcie Wallmart (WMT) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

Již od roku 2007 se zabývá světovými akciovými trhy. Specializuje se zejména na USA, trhy jihovýchodní Asie a na vlivy politických a makroekonomických událostí na zahraniční trhy. Kontaktovat jej můžete e-mailem na j.mlynek@lynxbroker.cz

Jonáš pro Vás připravuje pravidelné analýzy akciového trhu a makroekonomiky. Zaregistrujte se ke sledování našich analýz a postřehů z trhu. Pro získání nejaktuálnějších krátkých zpráv ze světových burz sleduje Jonáše na Twitter.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05