Long signál týdne: SPDR Gold Shares (GLD)

Vzhledem k tomu, že na akciových trzích se nyní příliš dobrých příležitostí nenabízí, zařadili jsme místo jedné akcie tohle ETF. Ceny zlata se v posledních týden probudily a vyrazily výš. Aktuální nejistota na akciových trzích by mohla ještě více k růstu cen zlata přispět.

Samozřejmě, že to není vytesáno do kamene, zda zlato bude posilovat dál. Nejprve bude důležité, aby se trh dostal nad vyznačenou rezistenci na ceně $128,50. U futures na zlato by bylo potřeba aby cena překonala $1 360 za unci.

Pullback z posledních dní narazil na probíhající klouzavý průměr s periodou 20. Má-li uptrend pokračovat, cena by se neměla vracet pod tuto mez. Nakupujeme na ceně $127,50 a stop-loss pokládáme pod poslední low.

SPDR Gold Shares (GLD) - spouštéč

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Zaujala vás akcie SPDR Gold Shares (GLD)?

SPDR Gold Shares (GLD) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

akcie | investice do akcií
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05