Short signál na akcie Goldman Sachs (GS)

Akcie finančního impéria Goldman Sachs předvedla na konci srpna klasický falešný breakout nad hranici $240 a poté okamžitě zamířila dolů. Aktuálně se trh nachází na viditelném supportu a v případě jeho proražení budeme spekulovat na pokračování poklesu.

Důvod, proč se domníváme, že cena bude dále padat, je ten, že nedošlo k vůbec žádné protireakci, cena se ani trochu neodrazila a sentiment se zdá stále dosti medvědí. Podíváme-li se blíž, vytváří trh aktuálně formaci medvědí vlajky a vyloženě tlačí na průraz níž.

Potenciál k dalšímu poklesu na této akcii vnímáme až k poslednímu vyznačenému dnu na ceně $220. Vstupovat do pozice budeme na ceně $227,00 ale se stop-lossem je potřeba opatrně a rozumnější je dát trhu trochu prostor. Náš stop-loss bude na $231,00.

Goldman Sachs akcie - nákupní signály

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie.

Zaujaly vás akcie Goldman Sachs ?

Akcie Goldman Sachs (GS) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

Lukáš Koťátko

Lukáš Koťátko

Na finančních trzích se aktivně pohybuje od roku 2013. Obchoduje intradenní futures na americké akciové indexy.

Kontaktovat jej můžete e-mailem na l.kotatko@lynxbroker.cz.

Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05