Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

NetApp je předním poskytovatelem řešení pro správu a archivaci síťových dat. Společnost nabízí hardware, software a služby, jejichž cílem je poskytnout spotřebitelům rychlejší přístup k datům, lepší kontrolu nad daty a jejich lepší dostupnost.

Cena akcií na začátku prosince vyskočila a nyní se trend pohybuje do strany.
Produkty NetApp řady E slouží jako software pro správu úložišť se spolehlivým a
efektivním ukládáním dat i při vysokém zatížení. NetApp poskytuje společnostem, které spravují obzvláště velké objemy dat, efektivní a levná řešení. Po vzestupném gapu se akcie konsoliduje nad EMA-20. Další dynamické posílení je jistě možné.

Pokud by však cena klesla pod EMA-20, nastavení stornujeme. Dlouhou pozici otevřeme při ceně nad 90,20 USD. Stop-loss umístíme těsně pod hranicí 87,70 USD.

Akcie NetApp: Vstupní signál
Graf akcie NetApp
Cenový graf NTAP. Zdroj: Trader Workstation (19. 12. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2024? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart