Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

MongoDB vyvíjí univerzální databázovou platformu. Mezi produkty společnosti patří MongoDB Enterprise Advanced, MongoDB Atlas a Community Server. Softwarová společnost nabízí svým zákazníkům také profesionální služby, jako je poradenství a školení v oblasti IT. Akcie vzbudily pozornost vzestupným gapem v červnu po zveřejnění čtvrtletních údajů. Poté se tato akcie nadále pohybovala do strany.


Společnost spolupracuje s cloudovým gigantem Microsoft, který si ji jako partnera vybral ze široké konkurence. MongoDB chce svým zákazníkům nabídnout prvotřídní prostředí v Azure a díky tomu by měla získat další podíl na trhu. Minulé úterý jsme byli svědky prudkého nárůstu ceny. Následná konsolidace byla v pondělí dočasně ukončena směrem nahoru.


Při zavírací ceně nad 384,15 USD by bylo možné vstoupit na trh. Pozici můžeme zajistit pod posledním krátkodobým minimem.

Graf akcie MongoDB
Cenový graf MDB. Zdroj: Trader Workstation (14. 11. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2023? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart