Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 
Akcie nizozemské maloobchodní společnosti si i přes silnou korekci na trzích udržuje stabilně rostoucí trend. Z fundamentálního hlediska vypadají čísla solidně a pro letošní rok se očekává další růst. Na konci listopadu jsme zaznamenali pokles zpět k EMA-20, po kterém akcie opět ukázaly sílu. V pondělí se trend stabilizoval v okolí EMA-50.
 
Ahold experimentuje s novými technologiemi v maloobchodě s potravinami. V USA se společnost pokouší zavést prodejny zcela bez zaměstnanců, kde si zákazníci vše obslouží sami. Cílem je čelit nedostatku zaměstnanců a rostoucím nákladům.
 
Pokles k EMA-50 by nyní mohl být odrazovým můstkem k novému uptrendu. Nákupní signál bude překonání maxima z minulého pondělí. Stop-loss umístíme pod poslední minimum 29,51 EUR ze začátku prosince.
Nákupní signál akcie ADLong signál na cenovém grafu akcie AD
 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart