Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Energetická společnost nabízí to nejlepší ze starého a nového světa dodávek energie. RWE je díky svému stále většímu zaměření na obnovitelné zdroje energie považována za potenciálního vítěze v energetické revoluci. V důsledku války na Ukrajině by se měl tento trend dále zvýšovat. Akcie patří k vítězům letošního roku v náročném prostředí. Spekulace o možném zvláštním zdanění energetických společností však nedávno dostaly akcie RWE pod tlak a otestovaly hranici EMA-200.

RWE může využít současných výzev k obnovení provozu uhelných elektráren, aby zajistila energetickou bezpečnost v případě možného nedostatku plynu. Společnost má stále v pohotovosti řadu elektráren na hnědé uhlí.

Pokud se býkům podaří vytlačit ceny nad maximum z minulého týdne, můžeme otevřít dlouhou pozici. Stop-loss umístíme pod EMA-200. V ideálním případně dojde před otevřením pozice ke konsolidaci, což nám umožní umístit stop-loss blíže.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart